• O nas

 

Rzutniki.com

 

Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2003 roku, i jest częścią firmy Pro-Vision Sp. z o.o. Jesteśmy jedną z nielicznych firm, której specjalizacją są projektory multimedialne i akcesoria do nich, takie jak lampy czy obiektywy.

 

Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt i świadczymy usługi związane z jego eksploatacją. Do naszych klientów docieramy poprzez salon firmowy w Warszawie oraz sklep internetowy rzutniki.com. Nasz salon to pierwsze takie miejsce w Polsce – klienci mogą tu obejrzeć i przetestować interesujący ich sprzęt oraz osobiście odebrać wcześniej zamówiony towar.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo ekrany projekcyjne, projektory i rzutniki różnych producentów. Dodatkowo oferujemy akcesoria takie jak lampy do projektorów, obiektywy, uchwyty itp. Bogaty asortyment pozwala nam kierować ofertę do każdego rodzaju nabywców. U nas kupisz niemal każdy projektor dostępny na polskim rynku! Sprawdź!

 

Jako dystrybutor projektorów zatrudniamy pracowników, specjalizujących się w dziedzinie urządzeń multimedialnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie doradzić i zaproponować odpowiedni projektor, rzutnik, czy ekran dla każdego klienta.

 

cms_O-nas(1).png

 

favicon-1-.png     Dane firmy
Pro-Vision Sp. z o.o.
Numer Identyfikacji Podatkowej: PL 525-244-40-35
Regon 01543308