• Wzmacniacz stereo Arcam SA20

Symbol: SA20

Konstrukcja serii HDA opiera się na całym doświadczeniu Arcama jako jednej z najbardziej szanowanych firm audio w Wielkiej Brytanii, w celu wyprodukowania najlepszej jak dotąd gamy produktów audio Arcam.

6590.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Wzmacniacz stereo Arcam SA20

Ze wzmacniaczami hi-fi wiążą się dwa częste problemy. Klasa A, wybór tradycyjnego audiofila, wykorzystuje pojedynczy zasilacz pracujący stale z pełną mocą, nawet jeśli nie dochodzi do niego żaden sygnał. Świetnie nadaje się do odtwarzania tych subtelnych szczegółów na niskich poziomach, jednak w razie potrzeby ma problemy z zapewnieniem ekstremalnej mocy.

Klasa A / B, najpowszechniejsza klasa wzmacniacza, przełącza między dwoma wewnętrznymi wzmacniaczami, po jednym na każdą połowę przebiegu. Znacznie bardziej wydajne, ale często jest to przepis na zniekształcenie zwrotnicy, ponieważ te niskopoziomowe szczegóły, których pragniemy, mogą zagubić się w każdym niedopasowaniu między dwoma przełączeniami.

Klasa G jest zasadniczo wzmacniaczem hybrydowym, wykorzystującym klasę A specjalnie dla sygnałów o niskim poziomie, ale gdy jest to wymagane, należy włączyć dodatkowy zasilacz do zasilania tych większych sekcji przebiegu.

image

 

Dane Techniczne

 

Moc znamionowa (1% THD+N, 1 kHz) [W] 8 Ω, 2x 118; (1% THD+N, 1 kHz) [W] 4 Ω, 2x 187
Czułość (dla maksymalnej mocy) [V] 1x 0,19
Stosunek sygnał / szum (filtr A-ważony, w odniesieniu do 1W) 73 dB
Dynamika 94 dB
Współczynnik tłumienia (w odniesieniu do 4 Ω) 60
Waga 9,2 kg
Kolor obudowy czarny
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.