• Wzmacniacz mocy Emotiva XPA-DR3 GEN3

Symbol: XPA-DR3 GEN3

XPA-DR3 to trójkanałowy audiofilski wzmacniacz mocy o dużej mocy, który łączy wyjątkową dokładność i finezję prawdziwie zbalansowanej konstrukcji różnicowej z mocą potrzebną do dostarczania muzycznych crescendo i filmowych efektów specjalnych z oszałamiającym realizmem i efektem.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
12500.00
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Wzmacniacz mocy Emotiva XPA-DR3 Gen3

XPA-DR3 to trójkanałowy audiofilski wzmacniacz mocy o dużej mocy, który łączy wyjątkową dokładność i finezję prawdziwie zbalansowanej konstrukcji różnicowej z mocą potrzebną do dostarczania muzycznych crescendo i filmowych efektów specjalnych z oszałamiającym realizmem i efektem. Niezależnie od Twoich preferencji odsłuchowych, XPA-DR3 zapewni Ci połączenie szczegółów i mocy, które może zapewnić tylko w pełni różnicowy wzmacniacz.

XPA-DR3 zawiera trzy z naszych modułów wzmacniacza Differential Reference ™ i jest idealnym wyborem do zasilania kluczowych trzech kanałów przednich absolutnie niesamowitego dźwięku przestrzennego lub systemu kina domowego. XPA-DR3 dostarcza 450 W RMS przy 8 Ohm i 600 W RMS przy 4 Ohm, przy wysterowaniu wszystkich trzech kanałów, z mniej niż 0,1% THD.

W projektowaniu wzmacniaczy wszystko zaczyna się od zasilania. XPA-DR3 jest wyposażony w niestandardowo skonfigurowaną wersję naszego wysokoprądowego zasilacza impulsowego (SMPS) - lekkiej, wydajnej, inteligentnej konstrukcji zdolnej do dostarczania ponad 3 kW ciągłej mocy z absolutną niezawodnością i wyjątkowo wysoką wydajnością. Nasz najnowocześniejszy SMPS oferuje dynamiczne cechy klasycznej konstrukcji opartej na transformatorze bez żadnych wad. 

image

 

Ważne cechy

  • Prawdziwy monoblok, w którym każda obudowa mieści zasilacz i obwody wzmacniacza dla pojedynczego kanału, co zapewnia absolutną najwyższą wydajność i separację kanałów.
  • Niski poziom szumów, niskie zniekształcenia, szerokopasmowa konstrukcja wzmacniacza z tradycyjnym stopniem wyjściowym klasy A / B zapewnia płynny, szczegółowy dźwięk, bez śladu naprężenia lub szorstkości.
  • Zoptymalizowana topologia zasilacza Soft-Switch Class H ™ zapewnia lepszą wydajność bez pogorszenia jakości dźwięku.


 

Dane Techniczne

 

Specyfikacje audio (trzy różnicowe moduły wzmacniacza odniesienia)
Moc wyjściowa (wysterowane wszystkie trzy kanały) 450 W RMS na kanał przy 8 omach przy <0,1% THD; 600 W RMS na kanał przy 4 omach przy <0,1% THD
Szerokość pasma mocy (przy mocy znamionowej; obciążenie 8 Ohm) 20 Hz do 20 kHz (+/- 0,1 dB)
Pasmo przenoszenia szerokopasmowego 20 Hz do 50 kHz + 0 / -2 dB
THD + szum <0,008%; przy 100 W RMS; 1 kHz; 8 omów
Stosunek sygnału do szumu (obciążenie 8 omów) > 120 dB; moc znamionowa FTC; wejście niesymetryczne; > 96 dB; ref 1 wat; wejście niesymetryczne
Minimalna zalecana impedancja obciążenia (na kanał) 4 omy
Współczynnik tłumienia (obciążenie 8 Ohm) > 500
Czułość wejściowa (dla mocy znamionowej; obciążenie 8 Ohm) 2,0 V
Wzmocnienie 29 dB

Połączenia wejściowe i wyjściowe
Połączenia wejściowe niezbalansowane (RCA); zbalansowane (XLR); po jednym na kanał, wybierany przez użytkownika
Złącza wyjściowe głośników klasy audiofilskiej, pozłacane, 5-drożne terminale
Cyngiel Wejście wyzwalające: 5 - 12 V (AC lub DC); Wymagany prąd wejściowy <10 mA; Wyjście wyzwalające: 12 VDC; może sterować dowolnym obciążeniem do 120 mA
OGÓLNE
Zasilanie  pomiędzy 100 VAC a 250 VAC przy 50/60 Hz (wykrywane automatycznie)
Waga  22,3 kg
Kolor obudowy czarny