• Projektor Panasonic PT-RQ18KEJ

Symbol: PT-RQ18KEJ

3-chipowe projektory DLP™ serii PT-RQ18KEJ PT-RQ25K Dostarczaj więcej za mniej dzięki najmniejszemu i najlżejszemu na świecie 3-układowemu projektorowi DLP™ 4K 16 000 lm1

434998.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

image

Panasonic  PT-RQ18K

3-chipowe projektor DLP™ 

Najmniejszy i najlżejszy na świecie projektor 16 000 lm* 3-chipowy projektor DLP™ 4K*

Seria PT-RQ25K jest o 40% mniejsza i o 35% lżejsza*3 niż PT-RQ22K i tylko trochę większa niż nasze modele 1-chipowe DLP™ klasy 10 000 lm. Odblokuj oszczędzającą czas wydajność przepływu pracy, która oszczędza zasoby dzięki transportowi, obsłudze i instalacji, którymi można łatwo zarządzać z dwuosobowym zespołem. Poznaj ekscytujące możliwości projektowania przestrzennego w lokalizacjach wcześniej zbyt małych, aby zmieścić 3-chipowy projektor DLP™. Innowacje, takie jak zminiaturyzowany silnik optyczny i zasilacz, wysokowydajny system chłodzenia i zmienione materiały jednostek optycznych, zaowocowały przełomową konstrukcją, która zapewnia elitarną wydajność 3-chipowego DLP™ w wydarzeniach o dowolnej skali.
Uwaga: Na podstawie publicznie dostępnych wymiarów i wagi projektorów laserowych DLP™ o jasności 16 000 lm i większej (stan na styczeń 2022 r.). *1 Zapoznaj się z tabelą specyfikacji, aby uzyskać informacje o wartości jasności poszczególnych modeli. Pomiar, warunki pomiarowe i metoda notacji są zgodne z międzynarodowymi normami ISO / IEC 21118: 2020. Wartość jest średnią wszystkich produktów po wysłaniu. *2 PT-RQ25K/RQ18K tylko z napędem Quad Pixel Drive [WŁ.]. *3 Szacunkowe wartości według objętości i wagi obudowy (z wyłączeniem obiektywu) według badań firmy Panasonic.

 

image

Remote Preview LITE do monitorowania podczas zdarzeń


Remote Preview LITE pozwala projekcjoniście potwierdzić integralność sygnału wideo, oglądając miniatury sygnału wejściowego na laptopie przed projekcją. Dostęp za pośrednictwem oprogramowania lub przeglądarki internetowej, Remote Preview LITE współpracuje z projektorem w trybie gotowości lub z włączoną migawką. Jest to przydatne podczas wydarzeń takich jak koncerty, podczas których możliwości sprawdzania treści na ekranie są ograniczone ze względu na ruch na scenie, kontrole dźwięku, światło słoneczne na ekranie i inne czynniki logistyczne. Remote Preview LITE zmniejsza ryzyko błędów przed występem, a jeśli zostanie wykryty błąd, pomaga zawęzić możliwą przyczynę sygnału.

Uwaga: Wymaga oprogramowania Multi-Monitoring & Control w wersji 3.2 lub nowszej dostępnego bezpłatnie.

 

image

Szeroka skalowalność dzięki gniazdu Intel® SDM-Ready

Gniazdo Intel® SDM-ready integruje opcjonalne, zastrzeżone lub inne* karty funkcyjne. Te tablice funkcyjne zmniejszają złożoność instalacji i ułatwiają adaptację, skalowanie i rozszerzanie łączności projektora w celu dostosowania go do różnych zastosowań teraz i w przyszłości. Projektor współpracuje z płytką terminalową DIGITAL LINK (TY-SB01DL), płytką zaciskową 12G-SDI (TY-SB01QS) i płytką odbiornika PressIT Wireless Presentation System (TY-SB01WP), a także wybranymi płytkami PC, terminalami i płytkami AVoIP innych firm1.

*Karty funkcyjne Intel® SDM innych firm są sprzedawane oddzielnie. Zostanie ogłoszona lista płyt funkcyjnych innych firm przetestowanych pod kątem zgodności z serią PT-RQ25K. Panasonic nie może zagwarantować działania urządzeń innych firm z serią PT-RQ25K.

image

Płynne obrazy 4K* dzięki napędowi Quad Pixel

Drive Quad Pixel Drive, oryginalna technologia 2-osiowego czterokrotnego zwiększania pikseli firmy Panasonic, przesuwa każdy piksel w pionie i poziomie z dużą prędkością, aby uzyskać ostre, wyraźne i bogate w szczegóły obrazy o maksymalnej rozdzielczości 3840 x 2400 pikseli (16:10)*. W połączeniu z wysoką gęstością pikseli DMD i wąskim współczynnikiem przysłony, Quad Pixel Drive tworzy płynne obrazy 4K* z wciągającą głębią i rozdzielczością.

* PT-RQ25K/RQ18K tylko z napędem Quad Pixel Drive [WŁ.].

image

Nowo ulepszony kontrast dynamiczny

Technologia Dynamic Contrast firmy Panasonic ewoluowała do 25 000:1*. Oprócz wysokiego współczynnika kontrastu, kontrast dynamiczny zyskuje nową analizę obrazu-sceny, która umożliwia bardziej szczegółowe rozpoznawanie jasnych i ciemnych obszarów oraz lepszą ekspresję kontrastu. Technologia analizuje zawartość klatka po klatce i cyfrowo dostosowuje strumień świetlny zgodnie z wymaganiami kontrastu każdej sceny.

* Pełne włączenie/całkowite wyłączenie z kontrastem dynamicznym ustawionym na [3]. Pomiar, warunki pomiarowe i metoda notacji są zgodne z międzynarodowymi normami ISO / IEC 21118: 2020.

image

Multi Laser Drive Engine z obwodami przełączania awaryjnego

Wiele modułów laserowych jest wyposażonych w unikalny system przełączania awaryjnego firmy Panasonic. W mało prawdopodobnym przypadku awarii pojedynczej diody, failover Circuitry nadal dostarcza energię elektryczną do funkcjonalnych diod z serii, minimalizując utratę jasności. Jeśli ten sam problem wystąpi w projektorach bez obwodów przełączania awaryjnego, wszystkie diody w module mogą się wyłączyć, powodując znaczną utratę jasności. Multi Laser Drive Engine zapewnia spokój ducha w sytuacjach o znaczeniu krytycznym, gdy nie można przerwać wyświetlania obrazu.

 

 

Light Output*1 *2 16,000 lm / 16,800 lm (Center)*3
Power consumption | Maximum power consumption AC 200 V-AC 240 V : 1,190 W (1,220 VA) AC 100 V-AC 120 V : 1,080 W (1,090 VA)
Power consumption | On-mode power consumption (Operating mode)[Normal] 1,030 W
Power consumption | On-mode power consumption (Operating mode)[Eco] 820 W
Power consumption | On-mode power consumption (Operating mode)[Quiet] 810 W
Operation Noise*2 43 dB (NORMAL/ECO), 40 dB (QUIET)
Projector type 3-Chip DLP™ projector
DLP™ chip | Panel size (mm) 20.3 mm (0.8 in) diagonal (16:10 aspect ratio)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.