• Projektor Panasonic PT-MZ880BEJ

Dostrojony pod kątem optymalnej jasności i koloru Udoskonalony mechanizm optyczny zapewnia idealną równowagę między wysoką jasnością i żywymi kolorami, zapewniając wyraźną widoczność w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki wyborowi trybów wyświetlania zoptymalizowanych pod kątem różnych rodzajów treści i powierzchni ekranu oraz technologii dynamicznej optymalizacji, które nieustannie dostosowują obraz do otoczenia i treści, Twoi widzowie będą mogli cieszyć się dobrze widocznymi obrazami bez wyłączania oświetlenia w pomieszczeniu.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
41299.00
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Projektor Panasonic PT-MZ880B

Zrównoważona jakość obrazu

Udoskonalony mechanizm optyczny równoważy jasność i kolor, zapewniając żywe obrazy bez wyłączania światła. Detail Clarity Processor 4, Dynamic Contrast i Daylight View Basic optymalizują wyświetlanie w celu dopasowania do treści i środowiska. Dostrojony pod kątem optymalnej jasności i koloru Udoskonalony mechanizm optyczny zapewnia idealną równowagę między wysoką jasnością i żywymi kolorami, zapewniając doskonałą widoczność w dobrze oświetlonych pomieszczeniach. Dzięki wyborowi trybów wyświetlania zoptymalizowanych pod kątem różnych rodzajów treści i powierzchni ekranu oraz technologiom dynamicznej optymalizacji, które stale dostosowują obraz do otoczenia i treści, Twoi widzowie będą cieszyć się dobrze widocznym obrazem bez wyłączania oświetlenia w pomieszczeniu.


Kontrast dynamiczny

Aby jak najlepiej dopasować się do wyświetlanej treści lub środowiska operacyjnego, funkcja Dynamic Contrast analizuje sygnał wejściowy klatka po klatce i bezpośrednio dostosowuje wyjście źródła światła zgodnie z wymaganiami dotyczącymi kontrastu każdej sceny. Oprócz zwiększenia ogólnej precyzji kontrastu, funkcja Dynamic Contrast dokładniej odtwarza sceny, w których często zamieniają się jasne i ciemne obrazy.

Podstawowy widok światła dziennego

Daylight View Basic pomaga uzyskać ostre, wyraźne obrazy, uwydatniając szczegóły, szczególnie w ciemnych obszarach obrazu, które są trudne do zauważenia w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany czujnik mierzy światło otoczenia, a Daylight View Basic optymalizuje półtony i dostosowuje jasność do poziomu oświetlenia otoczenia.

Procesor jasności szczegółów

Zastrzeżony obwód analizuje poszczególne klatki wideo, aby wyjaśnić obszary każdego obrazu zawierające drobne szczegóły. Algorytmy wyodrębniają dane z czterech pasm częstotliwości sygnału, wyostrzając kontury, korygując kontury i redukując szum dzwonienia, aby uzyskać lepszą definicję tekstu i wyraźniejszą rozdzielczość szczegółów w wideo i grafice.


Dyskretna szafka wtapia się w pomieszczenie

Nowa, elegancka stylistyka obudowy pomaga tym projektorom wtopić się w otoczenie. Zastosowanie czerni do zagłębienia podstawy sprawia, że ​​panele boczne i przednie wydają się smuklejsze. Łącząc dyskretną stylistykę z cichą pracą i dobrą widocznością obrazu, w centrum uwagi staje się projekcja (nie projektor). Wersje całkowicie czarne są dostępne do łatwego ukrycia w ciemnych miejscach, takich jak muzea.

Cicha praca zwiększa zanurzenie

Ponieważ lekcje, spotkania, konferencje i inne wydarzenia coraz częściej odbywają się online, ważne jest, aby hałas z projektora nie odwracał uwagi od prezentacji. Cicha projekcja pomaga ludziom skupić się, niezależnie od tego, czy są w pokoju, czy uczestniczą zdalnie. Seria PT-MZ880 obejmuje tryb cichy, który umożliwia prawie niesłyszalne działanie przy 26 dB* (PT-MZ780/MZ680) lub 27 dB* (PT-MZ880), dzięki czemu projektory te dyskretnie wpasowują się w otoczenie, jednocześnie skupiając uwagę na prezentacji.

Wieloekranowy system wsparcia

Łączenie krawędzi Krawędzie sąsiednich ekranów można mieszać i kontrolować ich jasność. Dopasowanie koloru Koryguje różnice w reprodukcji kolorów każdego projektora za pomocą oprogramowania do sterowania komputerem. Cyfrowe powiększanie obrazu Zoom cyfrowy* do 3x (poziom/pion). Można połączyć do dziewięciu obrazów (3 x 3) w celu utworzenia dużych obrazów wieloekranowych.

Synchronizacja kontrastu i synchronizacja migawki

Synchronizacja kontrastu synchronizuje wartość kontrastu dynamicznego między wieloma projektorami podłączonymi przez szeregowe złącza wejścia/wyjścia. Ta funkcja zwiększa jednolitość poszczególnych obrazów w systemie wieloekranowym i zmniejsza widoczność nakładających się obszarów sąsiednich obrazów, zapewniając jednolity obraz panoramiczny. Tymczasem Shutter Sync synchronizuje czas włączania/wyłączania migawki w celu uzyskania profesjonalnych efektów pojawiania się/zanikania.

Wbudowane funkcje regulacji geometrycznej

Regulacja geometryczna to zestaw funkcji wbudowanych w projektor, obsługiwanych za pomocą pilota projektora, które umożliwiają instalatorom korygowanie zniekształceń, gdy obrazy są wyświetlane pod kątem, na zakrzywionych ekranach lub na nieregularnych powierzchniach ekranu. Korekcja obejmuje sferyczne, cylindryczne i inne skomplikowane kształty ekranu bez konieczności podłączania komputera. Zachowanie współczynnika proporcji i niezależna regulacja narożników upraszczają korekcję, podczas gdy możliwość zapisywania danych dotyczących korekcji obrazu jest przydatna, gdy trzeba wyłączyć i ponownie zastosować ustawienia korekcji, a także do zapisywania postępu pracy podczas tworzenia profilu korekcji.

Obsługuje wejście sygnału 4K w celu dopasowania do infrastruktury systemu

Seria PT-MZ880 jest zgodna z sygnałami wejściowymi 4K, akceptując wideo 4K/60p* przez wejścia HDMI lub złącze DIGITAL LINK. Ta funkcja jest przydatna podczas integracji projektorów z istniejącą infrastrukturą systemową obsługującą 4K lub gdy konieczne jest dystrybuowanie tego samego sygnału 4K do sieci punktów końcowych o różnych rozdzielczościach wyświetlania bez konieczności używania zewnętrznego konwertera lub ponownego kodowania źródła.

Wyjście USB-DC obsługuje bezprzewodowy system prezentacji PressIT

Projektory są wyposażone w złącze USB-DC 5 V/2 A do zasilania opcjonalnego urządzenia Wireless Presentation PressIT *1 lub sieciowego urządzenia strumieniowego HDMI, dzięki czemu grupy mogą łatwo udostępniać treści na dużym ekranie ze swoich komputerów lub urządzeń mobilnych. PressIT składa się z nadajnika, który współpracuje z Windows PC, Mac i urządzeniami mobilnymi oraz odbiornika, który łączy się z portem HDMI projektora. Nadajnik łączy się bezprzewodowo z odbiornikiem za pomocą jednego naciśnięcia i pozwala użytkownikom wyświetlić ekran urządzenia w pełnym rozmiarze. Możesz także podłączyć obsługiwane sieciowe urządzenie do strumieniowego przesyłania multimediów przez HDMI i USB, aby uzyskać czystą, samodzielną instalację.

 

Technologia

LCD

Rozdzielczość natywna

1920 x 1200

Proporcje obrazu

16:10

Obiektyw

 

Lens Shift

-

Minimalna odległość projekcji

-
Maksymalna odległość projekcji -

Przekątna obrazu

40-400 cali

Moc i typ lampy

Diody laserowe

Żywotność lampy (Eco/Standard)

 

Jasność (ANSI lumenów)

8000 lm

Kontrast

3.000.000:1

Interfejs - wejścia, wyjścia

HDMI 19-pin VGA in D-sub HD 15-pin VGA out D-sub HD 15-pin Audio in M3 stereo mini-jack  Audio out M3 stereo mini-jack USB Type A x 1 (Output 5 V/2 A) DIGITAL LINK RJ-45 LAN RJ-45 Serial/Multi Sync in D-sub 9-pin Multi Sync out D-sub 9-pin Remote 1 in M3 stereo mini-jack Remote 2 in D-sub 9-pin 

Zużycie energii (W)

-

Wbudowane głośniki

Poziom generowanego hałasu (dB)

-

Tryb 3D

-

Waga netto

18.6 kg

Gwarancja na lampę


Gwarancja na projektor 36 mies 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.