• Projektor Panasonic PT-FRZ55BEJ

Symbol: PT-FRZ55BEJ

Łatwy w zarządzaniu, super prosty projektor laserowy 1 chip DLP™ zapewniający wyraźny obraz w jasnych pomieszczeniach z elastyczną integracją w klasie lub biurze.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
36900.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Rich Colour Enhancer

Rich Color Enhancer obejmuje tryb dynamiczny, który nadaje priorytet jasności obrazu, oraz tryb graficzny/tryb standardowy, aby dopasować się do treści graficznej. Ten tryb dostosowuje taktowanie koła kolorów w celu uzyskania głębszego nasycenia kolorów w sytuacjach, w których nie jest wymagana projekcja z maksymalną jasnością.

 


Doskonała reprodukcja kolorów 

Quartet Color Harmonizer to oryginalny mechanizm z kołem kolorów o zoptymalizowanej konstrukcji optycznej. Moduluje strumień świetlny zgodnie z wymaganiami kolorystycznymi obrazu, zapewniając reprodukcję szerokiej gamy z czystą bielą, co zapewnia większą dokładność i głębię kolorów bez poświęcania jasności. W połączeniu ze stabilną jasnością lasera SOLID SHINE i doskonałą jednolitością obrazowania DLP™, kolory wydają się bogatsze i jaśniejsze bez zielonkawego przebarwienia, które czasami występuje w przypadku alternatywnych technologii projekcji.

 


Wejścia HDMI zgodne z CEC i gniazdo USB-DC  

Wejścia HDMI są zgodne z poleceniami sterującymi z komponentu zgodnego z CEC i umożliwiają włączanie/wyłączanie projektora i rozpoczęcie odtwarzania za pomocą elementów sterujących urządzenia źródłowego. Gniazdko USB-DC 5 V/2 A zasila sieciowe urządzenie strumieniowe HDMI, dzięki czemu grupy mogą udostępniać treści na dużym ekranie ze swoich komputerów lub telefonów komórkowych. Zasilanie USB obsługuje również połączenie PressIT, nowego bezprzewodowego systemu prezentacji firmy Panasonic, umożliwiającego bezproblemową transmisję treści za jednym dotknięciem z komputera lub telefonu komórkowego — bez konieczności instalacji oprogramowania.


Daylight View Basic


Technologia Daylight View Basic firmy Panasonic zapewnia ostre, łatwe do oglądania obrazy poprzez uwydatnienie szczegółów, szczególnie w ciemnych obszarach obrazu, które zwykle są trudne do zauważenia w jasno oświetlonych pomieszczeniach. Wbudowany czujnik mierzy światło otoczenia, podczas gdy Daylight View Basic dostosowuje kolor i jasność półtonów do poziomu oświetlenia otoczenia.

Technologia DLP
Źródło światła Dioda laserowa
Interfejs - wejścia Audio in (mini jack) x 2, Audio in (RCA), HDMI 2.0 x 2, Kompozytowe (RCA), VGA x 1
Interfejs - wyjścia Audio out (mini jack), VGA x 1
Interfejs - złącza kontrolne RJ45 (LAN), USB serwisowe
Współczynnik proporcji obrazu 16:10
Rozdzielczość natywna (px) 1920 x 1200
Jasność ANSI (lumen) 5000
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.