• Projektor Panasonic PT-FRQ60BEJ

1-układowy projektor laserowy DLP™, jasność 6000 lm Rozdzielczość wyjściowa 4K (3 840 x 2 160), idealna do wystaw muzealnych, zastosowań edukacyjnych i korporacyjnych Obiektyw z zoomem 2,0x i szerokokątnym przesunięciem obiektywu V/H (V: +71%, -48%, H: +34%, -27%) Obsługuje częstotliwość odświeżania 240 Hz/1.wysoka częstotliwość odświeżania 080p z minimalnymi opóźnieniami między wejściem a wyjściem

35299.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Płynny i szczegółowy obraz w jakości 4K

Quad Pixel Drive tworzy ostre, szczegółowe obrazy 4K, a Rich Colour Enhancer zapewnia żywe, wierne kolory. Szybkie przetwarzanie obsługuje częstotliwość odświeżania 240 Hz/1080p z opóźnieniem 8 ms lub mniejszym , zapewniając płynne obrazy bez siatki.


Elastyczne, łatwe w użyciu i proste w integracji

Przesunięcie obiektywu V/H i zoom 2,0x zwiększają elastyczność instalacji, a dwa wejścia HDMI® zgodne ze standardem CEC i DIGITAL LINK można zintegrować z infrastrukturą 4K. Wstępnie aktywowane zestawy modernizacyjne dla Geo Pro i Remote Preview Lite zapewniają bezproblemowe korzystanie z funkcji 4K.


Wysoce niezawodna, niewymagająca konserwacji projekcja

Bezfiltrowe chłodzenie oparte na rurkach cieplnych i hermetycznie uszczelniony blok optyczny zapewniają 20 000 godzin bezobsługowej projekcji. Opcjonalne funkcje wczesnego ostrzegania upraszczają zarządzanie i zwiększają niezawodność w muzeach, salach lekcyjnych i biurach.


Napęd Quad Pixel Drive zapewniający szczegółowe obrazy 4K z dużą liczbą klatek na sekundę

Quad Pixel Drive, oryginalna dwuosiowa technologia poczwórnego przesuwania pikseli firmy Panasonic, szybko przesuwa każdy piksel w pionie i poziomie, aby uzyskać ostry, wyraźny i szczegółowy obraz 4K o maksymalnej rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli (16:9). W połączeniu z dużą gęstością pikseli DMD i wąskim otworem przysłony, Quad Pixel Drive tworzy znakomicie płynne obrazy.


Rich Color Enhancer 

Rich Color Enhancer to oryginalna technologia poprawy kolorów firmy Panasonic dla projektorów DLP™ z 1-chipem, która oferuje dwa tryby do wyboru. Tryb dynamiczny równoważy jasność i kolory, dzięki czemu obrazy są dobrze widoczne w dobrze oświetlonym otoczeniu. Tryb standardowy/graficzny optymalizuje reprodukcję kolorów poprzez regulację taktowania koła barw w celu rozszerzenia wyjścia kanału czerwonego, co daje bardziej naturalny i żywy wyraz czerwieni. Kolory są głębokie, bogate i dokładne, wiernie odzwierciedlając artystyczne intencje twórcy treści.


Płynne odtwarzanie treści o częstotliwości 240 Hz

Projektor odtwarza materiał wideo w 240 Hz/1080p z minimalnym opóźnieniem między wejściem a wyjściem wynoszącym zaledwie 8 ms lub mniej - doskonale nadaje się do wszelkich zastosowań, w których ważna jest szybkość reakcji i płynność ruchu. Seria PT-FRQ60 współpracuje również z opcjonalną kamerą Panasonic ET-SWR102 Real-Time Tracking.

Projection Mapping System, gotowy do użycia zestaw do tworzenia oprogramowania (SDK), który umożliwia wyświetlanie obrazów na szybko poruszających się obiektach z prędkością do 240 klatek na sekundę, co znacznie zwiększa interaktywność ekspozycji muzealnej.


Kontrast dynamiczny, który zwiększa realizm obrazu

Dynamic Contrast bezpośrednio moduluje strumień świetlny w celu uzyskania wysokiego kontrastu przy niższym zużyciu energii. Cyfrowo kontrolowane klatka po klatce.

Funkcja Scene Linking zapewnia precyzyjną regulację strumienia świetlnego w celu uzyskania właściwego kontrastu, nawet w przypadku częstego występowania na przemian jasnych i ciemnych scen.

Uniwersalny obiektyw z 2,0-krotnym zoomem optycznym umożliwia bezproblemową instalację dzięki zwiększeniu odległości projekcji i zapewnieniu większej swobody w wyborze miejsca montażu projektora. Szeroki zakres przesunięcia obiektywu V/H (w pionie: +71%, -48% i w poziomie: +34%, -27%) zapewnia pożądane położenie obrazu, gdy nie jest możliwe idealne ustawienie projektora, na przykład w pomieszczeniach z wysokimi sufitami lub podczas projekcji pod kątem. Regulacja jest łatwa dzięki joystickowi znajdującemu się z przodu.

Regulacja geometryczna za pomocą funkcji Free Grid umożliwiającej regulację ekranu za pomocą pilota zdalnego sterowania

Funkcja Free Grid upraszcza obsługę wybranych funkcji regulacji geometrii wbudowanych w projektor. Instalatorzy mogą korygować zniekształcenia obrazu spowodowane przez nierówne powierzchnie lub nieregularne obiekty na płaskich lub zakrzywionych ekranach za pomocą pilota zdalnego sterowania projektora i bez podłączonego komputera. Na wyświetlany obraz nakładana jest siatka, która umożliwia instalatorowi zmianę kształtu zniekształconych obszarów przez dostosowanie położenia węzłów lub punktów kontrolnych linii V/H. Siatki o wymiarach 2 x 2,

W zależności od pożądanej ziarnistości można wybrać linie 4 x 4, 8 x 8 lub 16 x 16, a postęp pracy jest automatycznie zapisywany. Kolory siatki i punktów kontrolnych można wybierać w celu zapewnienia dobrej widoczności na całym obrazie.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.