• Projektor JVC DLA-NP5W

Symbol: DLA-NP5W

Projektor kina domowego DLA-NP5 D-ILA wyposażony w wejście 4K120p do odtwarzania obrazu w pełnej rozdzielczości 4K (4096 x 2160 pikseli). Wejście 4K120p sprawia, że projektor idealnie nadaje się do gier w połączeniu z trybem Low Latency. Projektor jest napędzany przez trzy 0,69-calowe natywne urządzenia 4K D-ILA oraz 17-elementowy, 15-grupowy całkowicie szklany obiektyw o średnicy 65 mm, aby wyświetlać obrazy w wysokiej rozdzielczości w każdym rogu ekranu o jasności nawet 1900 lumenów. Projektor jest zgodny z najnowszymi technologiami HDR10+, HLG i Frame Adapt HDR z funkcją Theater Optimizer, dzięki czemu zapewnia wiodącą w branży wydajność HDR.

Tryb 3D
jest
23499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Projektor JVC DLA-NP5WE

Dzięki najnowszym technologiom, w tym wejściu 4K120p, JVC DLA-NP5W zapewnia niesamowite emocje podczas oglądania filmów, gier i telewizji.

Natywny UHD 4K z nowych urządzeń D-ILA, zapewniający realizm
Dzięki trzem najnowszym 0,69-calowym urządzeniom obrazującym 4K D-ILA firmy JVC, JVC DLA-NP5 zapewnia wyjątkową, natywną rozdzielczość 4K. Projekcja w tej rozdzielczości zapewnia szczegółowość i realizm, których nie można osiągnąć w konwencjonalnej rozdzielczości Full HD. Rozdzielczość UHD 4K jest czterokrotnie większa niż w przypadku bardziej konwencjonalnych projektorów Full HD 1920 x 1080, a także pozwala usiąść bliżej ekranu przed utratą rozdzielczości obrazu. Najnowsze urządzenia D-ILA obsługują również wejście 4K120p, dzięki czemu ten projektor jest idealny do gier.

Wejście 4K120p z trybem Low Latency dla lepszej gry
Granie w gry 4K/HDR na dużym ekranie zapewnia niesamowite emocje. DLA-NP5B oferuje tryb o niskim opóźnieniu, który zapewnia znaczną redukcję opóźnienia ramki. Zapewnia to szybsze czasy reakcji na natychmiastowe działanie. Kompatybilność z wejściem 4K120p oznacza kompatybilność z dużą liczbą klatek na sekundę, zapewniającą niesamowitą płynność i naturalną rozgrywkę.

Wysokiej jakości obiektyw zapewniający najostrzejsze widzenie
Aby uzyskać najostrzejszy i najostrzejszy obraz, w tym JVC zastosowano wysokiej jakości, całkowicie szklany obiektyw. 17-elementowy, 15-grupowy obiektyw o średnicy 65 mm zapewnia krystalicznie czysty obraz na całym ekranie.

Elastyczne przesuwanie obiektywu ułatwia instalację i dostrajanie
Przesunięcie obiektywu pozwala dostosować wiązkę projekcyjną po zakończeniu instalacji. Fizyczna możliwość poruszania obiektywem zapewnia idealne wyrównanie obrazu bez wpływu na jakość. Dzięki temu JVC uzyskujesz elastyczne przesunięcie obiektywu w pionie +/- 80% i +/- 34% w poziomie.

Obsługuje HDR10+ i Frame Adapt HDR
HDR10+ oferuje mastering HDR scena po scenie w celu uzyskania najprawdziwszej i najdokładniejszej technologii obrazu HDR. Każda scena jest zoptymalizowana, co oznacza, że ​​pokazywana jest maksymalna ilość szczegółów - nawet w najjaśniejszych lub najciemniejszych momentach. Technologia Frame Adapt HDR błyskawicznie analizuje szczytową jasność treści HDR10, optymalizując kontrast dynamiczny.

Motion Enhance - Technologia redukcji rozmycia
Działająca w połączeniu z Clear Motion Drive technologia Motion Enhance znacznie minimalizuje rozmycie ruchu, optymalizując napęd urządzenia D-ILA. Funkcja Motion Enhance jest również zgodna z sygnałami 4K i 3D, zapewniając płynny i szczegółowy obraz w różnych scenach.

Technologia D-ILA
Źródło światła Lampa rtęciowa
Interfejs - wejścia HDMI 2.0 x 2
Interfejs - złącza kontrolne 3D sync, RJ45 (LAN), RS232
Wbudowane głośniki brak
Poziom generowanego hałasu (tryb standard) 27 dB
Poziom generowanego hałasu (tryb eco) 24 dB
Współczynnik proporcji obrazu 16:9
Jasność ANSI (lumen) 1900
Kolor obudowy biały
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Bluetooth Nie
WiFi Nie
Kontrast 400000:1
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.