• Projektor Epson EB-L265F

Symbol: V11HA72180

Projektor do digital signage Twórz angażujące doświadczenia i oznakowanie dzięki jasnej, natywnej rozdzielczości Full HD oraz elastycznym opcjom instalacji i wyświetlania

6999.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Epson EB-L265F Projektor do digital signage

Twórz angażujące doświadczenia i oznakowanie dzięki jasnej, natywnej rozdzielczości Full HD oraz elastycznym opcjom instalacji i wyświetlania EB-L265F to ekonomiczny projektor laserowy z prostą i elastyczną instalacją. Można go zainstalować na podłodze, ścianie lub suficie (w tym na listwie oświetleniowej). Pojedynczy projektor może wyświetlać obraz o przekątnej do 310 cali z różnymi elastycznymi opcjami źródła treści, takimi jak lokalna obsługa odtwarzania treści (za pośrednictwem karty pamięci), łączność bezprzewodowa Miracast i HDMI.

image

Innowacyjne i ekonomiczne

Zaawansowana technologia laserowa firmy Epson jest solidna i niezawodna, zapewniając elastyczne i przyjazne dla użytkownika rozwiązanie do cyfrowych oznakowań. Projektor oferuje jasne i żywe kolory w ekonomicznym rozwiązaniu, które umożliwia tworzenie dużych wyświetlaczy, a nawet projekcję na obiektach 3D.

image
image

Elastyczne opcje wyświetlania

Projektor EB-L265F umożliwia skalowalne rozmiary wyświetlania do 310 cali (7,9 m) za pomocą jednego projektora - nawet większe, gdy dwa urządzenia są połączone z technologią edge-blending. Full HD, jasność 4 600 lumenów i technologia 3LCD zapewniają jasne kolory i wysoką jakość - idealne do angażujących i informacyjnych wyświetlaczy, nawet w jasnych pomieszczeniach. Projektor można zamontować w dowolnym miejscu - na ścianie, na podłodze lub na suficie za pomocą opcjonalnych akcesoriów (w tym na szynie oświetleniowej). Dostępny jest również model w kolorze białym (EB-L260F), aby projektor był jak najbardziej dyskretny.

Dynamiczne tworzenie treści

Epson oferuje bezpłatne aplikacje do tworzenia treści (Epson Creative Projection i Epson Projector Content Management). Zawartość można odtwarzać bezpośrednio z USB (w tym listy odtwarzania, filmy i materiały informacyjne) dzięki wbudowanej funkcji odtwarzania. Treści można również przesyłać i odtwarzać bezprzewodowo dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi i Miracast.

image
image

Eksperymentalne rozwiązanie signage

Duży, jasny wyświetlacz do wyświetlania informacji lub projekcji na obiekty 3D Projekcja do 310 cali (7,9 m) Rozdzielczość Full HD, 4.600 lumenów jasności białej/kolorowej i technologia 3LCD Elastyczna instalacja Montaż na ścianie, suficie, podłodze lub szynie oświetleniowej z możliwością obrotu o 360 stopni Kosztowna konserwacja Niska konserwacja z gwarancją na pięć lat lub 20 000 h (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) Elastyczne odtwarzanie Odtwarzaj treści bezpośrednio z pamięci USB lub Miracast


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.