• Projektor Epson EB-L200SW

Symbol: EB-L200SW

Idealny do wyświetlania wysokiej jakości treści na dużym, skalowalnym ekranie dzięki wszechstronnym opcjom łączności bezprzewodowej lub przewodowej.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
6698.00
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 25
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Projektor Epson EB-L200SW

Tylko teraz darmowa dostawa + kabel HDMI Gratis

Model EB-L200SW w standardzie zapewnia doskonałą jakość obrazu i szereg dodatkowych funkcji, aby dać użytkownikom więcej w przeznaczonym budżecie. Opcje montażu na ścianie, suficie lub blacie tworzą elastyczne miejsca pracy. Duży rozmiar obrazu oznacza, że zawartość można oglądać pod każdym kątem, a uczestnicy mogą udostępniać treści bezpośrednio z własnych urządzeń, co zapewnia doskonałą współpracę.

Dzięki EB-L200SW użytkownicy nie są już ograniczeni do jednego rozmiaru wyświetlacza, z jasnymi, dużymi, skalowalnymi opcjami do 120 cali. W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności 3800 lumenów może działać również gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Obsługa wielu ekranów sprawia, że współpraca jest łatwa i intuicyjna, a funkcja dzielenia ekranu umożliwia wyświetlanie do czterech urządzeń wejściowych na jednym dużym obrazie. 

Wrażenia z oglądania są bardziej wciągające, a wiele opcji połączeń poprawia wyjątkowy obraz i jakość dźwięku wbudowanego głośnika. Podłączając opcjonalny wizualizer firmy Epson, możesz z łatwością wyświetlać na żywo obrazy obiektów 3D z niesamowitą szczegółowością - dla wszystkich w danym pomieszczeniu.

image

Podstawowe parametry

Jasność: 3800 lumenów
Kontrast: 2 500 000: 1
Rozdzielczość: WXGA (1280x800)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin 


Ważne cechy

Technologia 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB

Oglądanie pod każdym kątem: Bez ograniczonych kątów, cieni, oślepiającego światła i martwych punktów

Wiele opcji współpracy: łączność za pomocą prywatnych urządzeń (BYOD), kamer do wideokonferencji i nie tylko

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.