• Projektor Epson EB-815E

Symbol: V11HA99180

Projektor 4KE o ultrakrótkim rzucie EB-815E to pierwszy projektor laserowy firmy Epson o rozdzielczości 4KE i super ultrakrótkim rzucie, stworzony dla firm, do pracy hybrydowej i immersyjnych przestrzeni Projektor EB-815E umożliwia wyświetlanie wyrazistych obrazów w rozdzielczości 4KE o przekątnej do 160" przy ustawieniu w odległości zaledwie kilku centymetrów od ściany. Wyświetla treści z oszałamiającą wyrazistością i oferuje niedrogie, energooszczędne rozwiązanie wielkoformatowego obrazu z wygodną i szybką konfiguracją.

21499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Obiektyw projektora EB-815E o super ultrakrótkim rzucie umożliwia dyskretne ustawienie w pobliżu ściany, umożliwiając prezenterom swobodę ruchu bez rzucania cienia.

Technologia 3LCD oraz jasność 5000 lumenów dla światła białego i barwnego sprawiają, że obraz projektora EB-815E jest jasny i wyrazisty do wielkości 160" oraz zapewnia doskonałą widoczność treści pod każdym kątem i z każdej odległości. Zapewnia immersyjne wrażenia oraz jest wyjątkowo łatwy w obsłudze.

Wszechstronne opcje łączności przewodowej i bezprzewodowej, w tym klonowanie ekranu Miracast™, zapewniają bezproblemowe udostępnianie treści na wielu urządzeniach.

Waży zaledwie 12,3 kg, jest bardzo przenośny, a aplikacja Epson Setting Assistant sprawia, że konfiguracja jest szybka i prosta. Idealne rozwiązanie dla wyświetlania treści, odpowiednie dla różnych rozmiarów pomieszczeń, cechujące wszechstronnymi możliwościami elastycznymi instalacji.

Projektor EB-815E obsługuje wiele proporcji obrazu oraz funkcję edge blending (łączenie projekcji z wielu projektorów), dzięki czemu jest to niedrogi, łatwy w obsłudze i energooszczędny projektor zapewniający ultraszeroki obraz, idealny do wideokonferencji.

W połączeniu z ekranem Epson Ambient Light Rejection Screen projektor EB-815E zapewnia tak wysoką jakość obrazu, że można go pomylić ze ścianą wideo lub wyświetlaczem LED, lecz zarazem jest zaskakująco przystępny cenowo oraz oferuje znacznie mniejsze zużycie energii.

Najważniejsze cechy

  • Skalowalny obraz 4KE dla dowolnych pomieszczeń Obraz ultrakrótkiego rzutu o przekątnej 80-160", który nie jest ograniczony przez cienie lub odbicia
  • Jasny i energooszczędny laser Jasność 5000 lm dla światła białego i barwnego i technologia 3LCD zapewniają bardziej jaskrawe kolory
  • Bezproblemowe opcje łączności Autowłączanie, projekcja przewodowa/bezprzewodowa z wyjściem USB 2A dla odtwarzaczy multimedialnych
  • Łatwa obsługa i trwała konstrukcja Praktycznie bezobsługowe urządzenie z gwarancją na 5 lat lub 12 000 godzin
  • Alternatywa dla ścian LED/wideo Zaskakująco przystępne cenowo rozwiązanie o niskim zużyciu energii
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.