• Projektor Epson EB-775F

Symbol: V11HA83180

Rozwiązanie z zakresu digital signage Idealny skalowalny i ekonomiczny projektor do oznakowania informacyjnego. EB-775F to ekonomiczny sposób tworzenia dużych, informacyjnych i wciągających obrazów na wielu powierzchniach oraz w ciasnych przestrzeniach w rozdzielczości Full HD i jasności do 4100 lumenów. Przeznaczony jest do wyświetlania informacji dla gości i klientów (np. w hotelarstwie, sklepach i biurach), informacji o wystawach - nawet projekcji bezpośrednio na eksponatach - oraz prezentacji w salach konferencyjnych lub szkolnych.

11499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

wórz angażujące obrazy

Zaawansowana technologia laserowa firmy Epson to elastyczne i proste w użyciu rozwiązanie z zakresu digital signage. Twórz angażujące obrazy o przekątnej do 150 cali (większe w przypadku użycia 2 urządzeń) o jasności do 4100 lumenów, aby zapewnić łatwą widoczność w jasnych środowiskach.

Ożyw dyskretnie dowolną powierzchnię

EB-775F można instalować na ścianie lub suficie i używać do wyświetlania na niemal każdej powierzchni (nawet na niekonwencjonalnych powierzchniach, takich jak podłoga lub słupy). Konstrukcja UST sprawia również, że idealnie sprawdza się w wyświetlaniu dużych obrazów w ciasnych przestrzeniach. Możliwość wyboru modelu w kolorze czarnym (EB-775F) lub białym (EB-770F), pozwala dyskretnie wtopić go w swoje środowisko - projektor można nawet ukryć, aby stworzyć ruchome obrazy, zaskakując i zachwycając odbiorców.

Solidny, niezawodny i ekonomiczny

Nasza technologia laserowa jest również wytrzymała i nie wymaga konserwacji. To ekonomiczny projektor typu „zainstaluj i zapomnij" na którym można polegać, zapewniający do 20 000 godzin użytkowania bez konserwacji i objęty 5-letnią gwarancją.

Wszechstronne możliwości odtwarzania kontentu

Epson oferuje bezpłatne aplikacje do tworzenia treści (Epson Creative Projection i Epson Projector Content Management). Treści można odtwarzać bezpośrednio z USB (w tym listy odtwarzania, filmy i treści reklamowe) za pomocą wbudowanej funkcji odtwarzania lub przesyłać bezprzewodowo i odtwarzać treści za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi i funkcji Miracast.

Najważniejsze cechy

  • Wszechstronny projektor do wyświetlania reklam Kompaktowa i dyskretna konstrukcja z optyką o ultrakrótkim rzucie do ciasnych przestrzeni
  • Twórz angażujące obrazy Projektory Full HD o przekątnej obrazu do 150 cali, 4100 lumenów i technologia 3LCD
  • Niezawodność w działaniu bez serwisowania Projektor laserowy niewymagający nakładów konserwacyjnych z 5-letnią gwarancją
  • Wszechstronne możliwości odtwarzania Treści można odtwarzać bezpośrednio z nośnika USB
  • Łatwy montaż Możliwość obrotu w zakresie 360 stopni, w tym projekcja pionowa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.