• Projektor BenQ LH820ST

Symbol: 9H.JRN77.33E

Płynna i realistyczna interakcja: Tryb szybki z opóźnieniem Duże obrazy z niewielkiej odległości: T/R 0,5 w rozdzielczości Full HD Bezproblemowe i spójne mieszanie: unikalna fabryczna regulacja balansu bieli firmy BenQ Elastyczna instalacja: Obsługuje dopasowanie szerokiego narożnika i trapez 2D Bezobsługowe źródło światła laserowego: żywotność źródła światła 30 000 godzin dzięki uszczelnionemu silnikowi o stopniu ochrony IP5X

Zapytaj o możliwość zamówienia!
9999.00
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Tryb szybki z niskim opóźnieniem 16,67 ms

Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji projektorów do gier sprawia, że ​​firma BenQ jest ekspertem w poprawianiu opóźnień w celu lepszej obsługi systemów symulacyjnych. Tryb szybki LH820ST oferuje 16,67 ms przy 1080p/60 Hz, aby zapewnić płynne, dynamiczne obrazy i głęboko realistyczne wrażenia.

image

Podwójne koło kolorów odtwarza 90% Rec. 709 Dokładność kolorów

Projektor laserowy LH820ST wykorzystuje technologię DLP z systemem podwójnego koła kolorów. Dzięki kolorowi RGBY i dokładnej kalibracji przeprowadzonej przez zespół ekspertów BenQ od kolorów, LH820ST doskonale odwzorowuje 90% kolorów Rec. 709 kolorów dla dokładnego odwzorowania obrazu.

image

Żywa klarowność w jasnym otoczeniu

Wysoka jasność 3600 ANSI lumenów LH820ST i wysoka rozdzielczość 1080p zapewniają wysokiej jakości obrazy przy jasnym oświetleniu otoczenia. A jego natywny wysoki kontrast 3 000 000:1 zapewnia wierną czerń, żywe kolory i wyjątkowe szczegóły.

image

Technologia DLP zapewniająca długotrwałe, żywe kolory

Projektory laserowe BenQ LH820ST wykorzystują nagrodzoną Oscarem technologię projekcji DLP, która zapewnia stabilne i długotrwałe dokładne kolory. Wysoce wytrzymały układ DMD może wytrzymać ponad 200 000 godzin, zapewniając dokładne odwzorowanie bieli i żywe kolory bez żółknięcia z upływem czasu.

Pyłoszczelność IP5X DustGuard™ w trudnych warunkach

LH820ST wykorzystuje uszczelnione moduły laserowe i zamknięte silniki światła, aby chronić układ DMD, czujnik koła kolorów, pakiet lasera i inne komponenty optyczne. Ta konstrukcja typu „kłódka i klucz" hermetycznie chroni silnik przed kurzem, przedłużając żywotność projektora. Technologia przeszła również standard testu komory pyłowej dla międzynarodowej oceny pyłoszczelności IP5X.

image

Optymalna elastyczność instalacji

LH820ST ma dużą elastyczność instalacji i konstrukcję krótkiego rzutu T/R 0,5, które najlepiej nadają się do wyświetlania z wieloma projektorami w małych pomieszczeniach.

Kalibracja balansu bieli dla płynnego mieszania krawędzi

BenQ LH820ST z wyjątkowymi regulacjami balansu bieli redukuje zmienne balansu bieli między obrazami wyświetlanymi z różnych projektorów do Delta E<2, której większość ludzi nie widzi żadnej różnicy. Pozwala to na płynną i dokładną jakość obrazu bez zakłócających rozbieżności, oszczędzając personelowi instalacyjnemu powtarzalnego dostrajania.

image

Projekt krótkiego rzutu niweluje ograniczenia przestrzenne

Projektor laserowy krótkiego rzutu LH820ST najlepiej nadaje się do interaktywnej rozrywki w pomieszczeniach, szkoleń symulacyjnych i wystaw w przestrzeni komercyjnej. Łatwo jest wyświetlać obrazy większe niż 100" w odległości 1,07 m, a projekcja z niewielkiej odległości zapobiega przeszkadzaniu ludziom lub przedmiotom i rzucaniu cienia na wyświetlany obraz, zapewniając najbardziej wciągające wrażenia wizualne.

image

Cyfrowe zmniejszanie i przesuwanie w celu dokładnej regulacji obrazu

Po zainstalowaniu projektora LH820ST umożliwia personelowi instalacyjnemu dostosowanie wyświetlanego obrazu poprzez zmniejszenie go i przesunięcie o 0,5% dokładnie tam, gdzie chcesz.

image

Wygaszanie przy przycinaniu obrazu

Funkcja wygaszania przycina bezużyteczne piksele obrazu z nieregularnego wyświetlanego obrazu, zachowując jednocześnie szczegóły i jakość obrazu. Uzyskaj idealny kwadratowy obraz bez utraty pikseli.

image

Duży trapez 2D + dopasowanie narożnika

Cyfrowa funkcja korekcji trapezu LH820ST umożliwia użytkownikom łatwe korygowanie obrazów. Użyj pilota i możesz poprawić obrazy za pomocą kilku kliknięć. Poza tym Corner Fit pozwala użytkownikom na ostateczne dostrojenie.

image

Łatwe w utrzymaniu scentralizowane zdalne zarządzanie Kontrola sieci LAN i aktualizacja oprogramowania układowego

Scentralizowany personel zarządzający zdalnie steruje wieloma projektorami za pośrednictwem sieci LAN i jednocześnie aktualizuje ich oprogramowanie układowe. Poza tym LH820ST obsługuje również RS-232 do niezawodnych instalacji na duże odległości (do 15 metrów), gdy infrastruktura LAN nie jest dostępna.

image

Kompatybilność z wieloma systemami sterowania

Projektory laserowe BenQ LH820ST są kompatybilne z systemami sterowania Creston, AMX i PJ Link, zapewniając wygodną integrację systemu z różnymi komponentami innych firm w celu scentralizowanego zarządzania wieloma projektorami przy niższych kosztach.

Rozwiązanie do zarządzania urządzeniami (DMS)

DMS to rozwiązanie, które umożliwia personelowi IT zarządzanie wieloma projektorami rozmieszczonymi w różnych pokojach, na różnych piętrach, a nawet w różnych budynkach za pośrednictwem tego scentralizowanego systemu zarządzania ze zdalnym sterowaniem i monitorowaniem.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.