• Odtwarzacz Pioneer PD50AE (black)

Symbol: PD50AEBMGP

Odtwarzacz SACD PD-50AE jest kompatybilny z szeroką gamą nośników i formatów, w tym MQA. Korzystając z rozległego know-how firmy Pioneer w zakresie dysków optycznych, jest on wyposażony w oryginalne technologie sterowania przetwornikiem i cichy, antywibracyjny mechanizm napędowy. A dzięki przetwornikowi cyfrowo-analogowemu ESS i dyskretnemu analogowo-cyfrowemu zasilaczowi, PD-50AE może zapewnić studyjną jakość reprodukcji

Zapytaj o możliwość zamówienia!
4999.00
Wysyłka w ciągu towar dostępny po potwierdzeniu - proszę o kontakt
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

image

Działa jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB

 
Oprócz tego, że jest odtwarzaczem SACD/CD, PD-50AE działa również jako przetwornik cyfrowo-analogowy USB, zapewniając doskonały dźwięk. Starannie zaprojektowana jakość wykonania wydobywa pełny potencjał wysokowydajnego przetwornika cyfrowo-analogowego ESS, pozwalając cieszyć się solidnym dźwiękiem pełnym bogatych szczegółów z podłączonych urządzeń USB.

Analogowy/cyfrowy dyskretny obwód zasilania

Obwody cyfrowe i analogowe mają dyskretne zasilanie. PD-50AE został zaprojektowany z najkrótszym i najbardziej optymalnym stopniem zasilania oraz ścieżką sygnału audio, aby zapewnić czystą i bogatą reprodukcję dźwięku. Cichy napęd SACD/CD o strukturze plastra miodu i doskonałym tłumieniu
Obszerna wiedza specjalistyczna w zakresie sterowania przetwornikami optycznymi, którą firma Pioneer zdobyła w ciągu swojej długiej historii, zapewniła PD-50AE niezrównany poziom precyzji odtwarzania płyt. Konstrukcja o strukturze plastra miodu wokół mechanizmu napędowego - taka jak ta stosowana do zakrywania elementów mechanicznych renomowanego PD-70AE firmy Pioneer - pomaga chronić przetwornik cyfrowo-analogowy i inne elementy elektroniczne, podczas gdy PD-50AE posiada również nowo opracowaną pływającą konstrukcję do montażu napędu .

MQA (Master Quality Authenticated)

 
MQA to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk oryginalnego nagrania głównego. Główny plik MQA jest w pełni uwierzytelniony i jest wystarczająco mały, aby można go było przesyłać strumieniowo lub pobierać. Wraz z usługą przesyłania strumieniowego o wysokiej wierności TIDAL, która obsługuje teraz MQA jako część swojego doskonałego katalogu HiFi poziomu Masters, rośnie impuls do szerszego zastosowania tej nowej technologii. Katalogi muzyczne niektórych z największych studiów są konwertowane na MQA. PD-50AE zawiera pełny dekoder MQA, który rozwinie plik, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość dźwięku. Na tym poziomie odtwarzania słyszysz, co artyści stworzyli w studiu.

image

 

 

MQA-CD
Oprócz korzystania z usług mobilnego przesyłania strumieniowego, wymagający audiofil może kupować treści zakodowane w MQA na fizycznych nośnikach, aby cieszyć się nimi w domu.

PD-50AE to odtwarzacz CD, który rozpoznaje płyty MQA-CD. Wbudowany dekoder MQA automatycznie przywróci sygnał o wysokiej rozdzielczości słyszany w studiu i potwierdzi go za pomocą sygnatury uwierzytelniającej. Ponadto PD-50AE obsługuje również odtwarzanie plików MQA zapisanych na płytach DVD-R.

Niestandardowe kondensatory elektrolityczne dla wysokiej jakości dźwięku
Niestandardowy kondensator elektrolityczny dla wysokiej jakości dźwięku został wybrany poprzez wielokrotne próby słuchania dźwięku SACD i CD. Kondensator wydobywa z płyt audio to, co najlepsze, pozwalając cieszyć się stabilnym odtwarzaniem mocnego i dynamicznego dźwięku.

Funkcja regulacji zakresu blokady
Funkcja ta umożliwia dokonanie precyzyjnych regulacji w zakresie blokady przetwornika cyfrowo-analogowego w celu zmniejszenia jittera w sygnale wejściowym. Regulacji można dokonać w sześciu krokach, z domyślnym ustawieniem na Zakres 6. Zakresy od 1 do 3 są przeznaczone do precyzyjnego dostrajania przez doświadczonych użytkowników, ze zwiększoną częstotliwością cięć dźwięku.

Filtr cyfrowy
Filtr cyfrowy pozwala cieszyć się trzema rodzajami charakterystyki dźwięku poprzez przełączanie przetwornika cyfrowo-analogowego — „Slow" dla miękkiego i ciepłego, „Sharp" dla solidnego i zwartego oraz „Short" dla szybkiego i do przodu dźwięku.

Up-sampling
Technologia up-samplingu podnosi jakość dźwięku CD do poziomu wysokiej rozdzielczości, co daje bardziej naturalny, dynamiczny dźwięk.

Izolator zapobiegający fali stojącej
Izolator zapobiegający fali stojącej został opracowany na podstawie wielokrotnych testów odsłuchowych i ma specjalny kształt bez równoległych boków wewnątrz, aby zapobiec rezonansowi wnękowemu. Dzięki temu lokalizacja dźwięku, ton i skala są wyraźniejsze, a jednocześnie poprawia się reakcja na szybki dźwięk.

image

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.