• Monitor Samsung BS43T-G

Symbol: LH43BSTEBEUXEN

Sero for Business charakteryzuje się nowoczesnym i oszczędzającym miejsce designem, który tworzy dopracowaną estetykę dla każdej firmy. Jego smukłe funkcje otwierają świat możliwości prezentacji treści.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
7000.00
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

OPIS PRODUCENTA

Odkryj nowe możliwości prezentowania treści w swojej firmie

Ekran z serii QBB łączy w sobie ulepszone funkcje profesjonalne, usprawnioną konfigurację i łatwość obsługi oraz doskonale estetyczny design, by podnieść poziom każdego środowiska biznesowego. Wzmacnia innowacyjność i wydajność - od efektywniejszej współpracy po prezentowanie bogatych treści w nowych formatach - by pomóc firmom realizować ich cele.

image

Zachwyć się realistyczną ekspresją kolorów

Każdy obraz jest bardziej wciągający dzięki miliardowi odcieni kolorów. Technologia Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne obrazy, pozwalając klientom dostrzec nawet najdrobniejsze szczegóły.

image

Smukła konstrukcja efektywnie wykorzystująca przestrzeń

Wąskie ramki i symetryczna budowa urządzenia zapewiają bezproblemowe wkomponowanie się w każde otoczenie, prostą instalację i uruchomienie. By zapewnić maksymalną oszczędność miejsca, wszystkie złącza są skierowane na zewnątrz, dzięki czemu ekran można zawiesić blisko każdej ściany.

image

Doświadczaj wrażeń wizualnych bez przeszkód

Wyświetlacz QBB znakomicie wkomponowuje się w każde otoczenie biznesowe. Dzięki schludnemu ukryciu przewodów oglądający skupia maksymalną uwagę na ekranie, a nie na jego zewnętrznym wyglądzie.

image

Połączenia konferencyjne bez skomplikowanego procesu instalacji

Połącz się ze współpracownikami bez pośrednictwa innych dodatkowych urządzeń. Wyświetlacze z serii QMB posiadają wbudowane rozwiązanie do prowadzenia wideokonferencji. Obsługuje ono najpopularniejsze aplikacje do prowadzenia rozmów wideo z wykorzystaniem kamery z wejściem USB.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.