• Monitor Panasonic TH-86EQ2W

Symbol: TH-86EQ2W

Profesjonalny wyświetlacz 4K, idealny do zastosowań biznesowych i edukacyjnych KLUCZOWE CECHY Łatwe podłączanie urządzeń peryferyjnych (kamera/głośnik) bezpośrednio do wyświetlacza Zwiększony typ wejścia i liczba dostępnych wejść Gniazdo funkcyjne dla zwiększenia funkcjonalności Większa widoczność dzięki jasności zwykle spotykanej w produktach z wyższej półki Elastyczność instalacji — obsługa portretu i pochylenia

Zapytaj o możliwość zamówienia!
26229.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon
Wysoka widoczność i właściwości instalacyjne
Dzięki jasności 500 cd/m² i panelom o wysokiej wartości zamglenia, które tłumią odbite odblaski jasnego światła, seria EQ2 jest idealna do sal konferencyjnych, sal lekcyjnych i otwartych przestrzeni, takich jak recepcje i centra handlowe. Możliwość ustawienia wyświetlacza w trybie pionowym lub poziomym, kąt nachylenia do 20 stopni i 18 godzin ciągłej pracy sprawia, że ​​seria ta doskonale nadaje się również do wyświetlania informacji.
Skalowalność umożliwiająca współpracę z różnymi systemami
Seria EQ2 obsługuje gniazdo specyfikacji Intel® SDM (Smart Display Module), które może być używane z wersją płyty odbiorczej bezprzewodowego systemu prezentacji PressIT firmy Panasonic lub opcjonalnymi listwami zaciskowymi, takimi jak 12G-SDI i DIGITAL LINK. Wyposażony w złącza wejściowe wideo HDMI (x 3), PC i USB Type-C, może podłączać urządzenia zewnętrzne w zależności od środowiska użytkowania.
Rozszerzone funkcje przydatne w komunikacji
image
Posiada wbudowaną funkcję tablicy do opisywania ekranu wyświetlacza oraz powiększania i pomniejszania za pomocą myszy. Urządzenia USB można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla USB typu A i sterować nimi za pomocą komputera PC podłączonego do EQ2 przez port USB typu C. Ta funkcja jest na przykład idealna do prostego i szybkiego rozpoczęcia wideokonferencji. Jeśli kamera lub zestaw głośnomówiący są na stałe podłączone do wyświetlacza w sali konferencyjnej, użytkownik może po prostu podłączyć swój komputer i natychmiast sterować wszystkimi urządzeniami, aby rozpocząć spotkanie.

Dopracowana jakość obrazu 4K w najdrobniejszych szczegółach

PROFESJONALNE 4K
Rzeczywista rozdzielczość: 3840 x 2160p

Dzięki około 8 290 000 pikseli, czyli około czterokrotnie większej liczbie pikseli niż wyświetlacz Full-HD, obrazy są bardzo szczegółowe. Ten dynamiczny, wielkoekranowy wyświetlacz archiwizuje realistyczne obrazy z drobnymi niuansami. Wyświetlacz 4K to doskonały wybór do digital signage i sal konferencyjnych.

Dlaczego 4K jest idealne dla systemów AV firmy Panasonic?
Odwiedź stronę „Dlaczego 4K".

Zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach

500 cd/m2

Seria EQ2 wyświetla obrazy w rozdzielczości 4K przy jasności 500 cd/m², zapewniając wysoką widoczność nawet w jasnym otoczeniu.

Zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach

Obróbka powierzchni panelu w celu zapewnienia dobrej widoczności

Przyjmuje panel przeciwodblaskowy (zamglenie 25%), aby stłumić odbite odblaski jasnego światła, jest idealny do sal konferencyjnych i sal lekcyjnych.

Powłoka przeciwodblaskowa (AG).

Elastyczna instalacja dostosowana do Twojej przestrzeni

Dostępne w modelach o przekątnej od 43 do 86 cali, aby dopasować się do Twojej przestrzeni, począwszy od małych narożników, takich jak sala konferencyjna, po główny wyświetlacz w sali konferencyjnej. Można go zainstalować poziomo lub pionowo, co pozwala wybrać orientację instalacji w zależności od zawartości. Obsługuje również instalację z pochyleniem do przodu/do tyłu do 20 stopni, dzięki czemu można go zamontować na ścianie lub przechylić do wygodnego kąta widzenia.

Elastyczna instalacja dostosowana do Twojej przestrzeni

Obsługuje standard gniazda specyfikacji Intel® SDM nowej generacji

 

Gotowy moduł wyświetlacza Intel smart®

Seria EQ2 jest wyposażona w nowy standard gniazda zgodny ze specyfikacją Intel® SDM, który obsługuje sygnały 4K. Można go używać z wersją karty odbiornika bezprzewodowego systemu prezentacji PressIT firmy Panasonic lub opcjonalnymi terminalami*, takimi jak 12G-SDI i DIGITAL LINK.

* Płyty funkcyjne innych firm zgodne ze specyfikacją Intel® SDM są sprzedawane oddzielnie. Firma Panasonic nie może zagwarantować działania urządzeń innych firm. Metodą transmisji do gniazda musi być sygnał HDMI™.

Zapewnia dobrą widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach

Łączność USB typu C

Wyświetlanie 4K, przesyłanie danych i ładowanie podłączonych urządzeń (do 60 W) może odbywać się jednocześnie za pomocą jednego kabla z portem USB typu C.

Łączność USB typu CPołącz z różnymi systemami za pomocą licznych terminali połączeniowych.

Złącze HDMI (x3).

Dzięki złączom wejściowym wideo HDMI (x3) można podłączyć urządzenia zewnętrzne i wyświetlać różne treści w zależności od środowiska użytkowania.

Złącze HDMI (x3).

Obsługuje połączenie kontrolne LAN

Serią EQ2 można sterować przez sieć LAN lub RS-232C. Możesz skonfigurować wyświetlacz do istniejącego systemu sterowania i sterować kilkoma urządzeniami jednocześnie. Obsługuje również sterowanie LAN AMX lub Crestron Connected™.

Obsługuje połączenie kontrolne LAN

Funkcja przesyłania ekranu 1 , która umożliwia dystrybucję obrazów na wyświetlacze w każdej klasie i sali konferencyjnej

Kompatybilny z oprogramowaniem Screen Transfer w wersji 2.3, które wyświetla ekran komputera na maksymalnie 64 wyświetlaczach za pośrednictwem przewodowej sieci LAN.
Dystrybuuj rozmowy od dyrektora lub nauczyciela oraz status szkolenia wewnętrznego do wielu klas i sal konferencyjnych oraz potwierdzaj stan dystrybucji z komputera.
Korzystając z funkcji dystrybucji priorytetowej, możesz rozsyłać obrazy poza kolejnością lub automatycznie włączać zasilanie, co pozwala na dystrybucję wiadomości w sytuacjach awaryjnych.

1: Aby uzyskać więcej informacji, Oprogramowanie do przesyłania ekranu

image

Umożliwia pisanie na ekranie wyświetlacza

Seria EQ2 jest wyposażona w funkcję tablicy. Ustawiając odbiornik USB myszy na wyświetlaczu, możesz używać myszy do pisania na ekranie wyświetlacza oraz powiększania/pomniejszania. Jest to przydatne w ułatwianiu efektywnych spotkań.

image

Funkcja USB pass-through pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek podczas przygotowywania się do spotkań

Urządzeniami USB podłączonymi przez USB Type-A można sterować z komputera podłączonego do wyświetlacza przez USB Type-C. Jeśli urządzenia USB, takie jak kamery, głośniki i mikrofony, są na stałe zainstalowane w sali konferencyjnej, wystarczy podłączyć kabel USB Type-C do komputera, aby natychmiast rozpocząć spotkanie.

 

image

 

* Całkowita długość przewodów USB 1 i 2 nie powinna przekraczać 4 m.

* Podłączając do PressIT 360, użyj kabla USB Type-C (strona PressIT 360) do USB Type-A (strona wyświetlacza).

Dynamiczne oznakowanie jest możliwe dzięki funkcji Zoom portretowy

Podziel zawartość ze źródeł obrazu i powiększ wyświetlacz w orientacji pionowej. Nie ma potrzeby używania specjalnego urządzenia, takiego jak procesor, podczas tworzenia treści z różnych obrazów. Umieszczenie trzech modeli TH-65EQ2 w pionie daje wyświetlacz o przekątnej 112 cali. Umożliwia to dobrze widoczne oznakowanie sklepu.

Jakość obrazu może ulec pogorszeniu w przypadku powiększenia obrazu.

image

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Po prostu wkładając pamięć USB, na której zapisano zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera. Zawartość można odtwarzać kolejno 1 bez tworzenia pasków. Treści można również przełączać przez sieć LAN lub obsługiwać wiele wyświetlaczy. 2

Jeśli trudno jest włożyć pamięć USB ze względu na warunki instalacji, użyj dostępnego w handlu przedłużacza.

1: Niektórych plików nie można odtworzyć, nawet jeśli są w obsługiwanym formacie. Odnośnie ograniczeń, patrz instrukcja obsługi .

2: Wymagane jest oprogramowanie Multi Monitoring & Control (bezpłatne) . 

Wyświetlacz ma wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Obsługiwane łączenie urządzeń HDMI CEC

Urządzenia zgodne ze standardem HDMI-CEC można podłączyć do wyświetlacza za pomocą kabla HDMI, co umożliwia sterowanie podstawowymi operacjami (takimi jak włączanie/wyłączanie) kompatybilnych urządzeń za pomocą pilota wyświetlacza.

Nie można zagwarantować kontroli nad wszystkimi urządzeniami.

Podstawowe operacje sterowane pilotem.

Podłączenie do urządzenia zewnętrznego jest wygodne w przypadku wideokonferencji

Urządzenia współpracujące CISCO

Można podłączyć systemy Cisco. Zasilanie wyświetlacza można włączać i wyłączać za pomocą kontrolera urządzeń Cisco Systems. Po podłączeniu do urządzenia Cisco Systems tryb wideo, tryb wideokonferencji* 1 itd. można ustawić automatycznie.* 2

*1: Tryb wideokonferencji... Umożliwia prowadzenie konferencji z minimalnym opóźnieniem między obrazem a dźwiękiem.

*2: Na wyświetlaczu wymagane są ustawienia łącza urządzenia zewnętrznego.

* Ta funkcja jest zgodna z główną wersją oprogramowania układowego 2.42/wersją podrzędną 02.42 lub nowszą. W sprawie szczegółów prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym.

Podstawowe operacje sterowane pilotem.

Oprogramowanie do wielu monitoringów i kontroli

Kompatybilny z Multi Monitoring & Control Software w celu dodania nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Wyświetlacze i urządzenia peryferyjne w intranecie mogą być kontrolowane, a ich stan może być monitorowany. Również powiadomienie o błędzie i wskazanie błędu mogą być wykrywane przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu usprawnienia konserwacji.

Oprogramowanie do wielu monitoringów i kontroli

Zabezpieczenia przełączania awaryjnego i powrotu po awarii w sytuacjach o znaczeniu krytycznym

Jeśli główne sygnały wideo i audio zostaną przerwane, system natychmiast przełącza się na sygnały alternatywne. Jeśli główne sygnały zostaną przywrócone, zostanie wyświetlony oryginalny obraz.
Dzięki temu idealnie nadaje się do sterowni o znaczeniu krytycznym i centrów nadzoru.

Użyteczne kombinacje sygnałów głównych i zapasowych są ograniczone.

メイン信号が途切れても、即座にバックアップ信号に切り替え

SNMP wer. 1-wer. 3 Kompatybilny

SNMP (Simple Network Management Protocol) może być używany z urządzeniami sieciowymi i monitoringiem sieci, a SNMP Ver. 3 jest szeroko stosowany w sytuacjach, takich jak sale sądowe i usługi finansowe, gdzie wymagane jest ścisłe bezpieczeństwo. Dzięki temu seria EQ2 może być używana jako urządzenie sieciowe.

dane MIB

Wbudowane głośniki do odtwarzania treści z dźwiękiem

Wyświetlacz ma wbudowane głośniki, dzięki czemu może odtwarzać zawartość z dźwiękiem bez podłączania głośników zewnętrznych. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni na instalację wielkoekranowego wyświetlacza.

imageMożna wyświetlać zawartość z dźwiękiem.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.