• Monitor Panasonic TH-75SQ1-IG

Symbol: TH-75SQ1-IG
49499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Panasonic TH-75SQ1-IG

Ekran dotykowy reaguje na najmniejsze dotknięcia

Duże sale konferencyjne z projektorami są coraz częściej wypierane przez mniejsze przestrzenie spotkań z płaskimi ekranami. Ekrany dotykowe InGlass™ firmy Panasonic sprawiają, że Twoje prezentacje są oryginalne i interaktywne. Opracowana przez Flatfrog™ technologia InGlass™ oferuje najwyższą na rynku rozdzielczość dla ekranów dotykowych - z precyzyjnym pisaniem i bez opóźnień w obsłudze dotykowej. Mniejsza szczelina między panelem LCD a wewnętrzną częścią szkła zapewnia niezrównaną precyzję dotyku z tolerancją mniejszą niż jeden milimetr w modelu SQ1-IG, podobnie jak w modelu EQ1-IG.

Multi-Touch dla lepszej współpracy

Technologie dotykowe klasy premium, takie jak InGlass™, oferują więcej niż klasyczna podczerwień. Dzięki większej liczbie punktów styku otwierają się nowe, ekscytujące możliwości prezentacji. Można jednocześnie wykonać 20 dotknięć punktowych i machnięć, co zapewnia doskonałe wrażenia dotykowe oraz znacznie większą wydajność udostępniania. A dzięki optymalnej jakości obrazu, wytrzymałości i większej ochronie przed światłem otoczenia, niebo jest nieograniczone dla kreatywnej współpracy.

Powierzchnia do pisania z naturalnym dotykiem

Nowe monitory Panasonic oferują jedne z najbardziej naturalnych doświadczeń podczas pisania na rynku. Tekstura przypominająca papier i możliwość pisania na pozbawionej odblasków powierzchni ekranu odróżnia monitory Panasonic od porównywalnych produktów - niezależnie od tego, czy pracujesz palcami, w rękawiczkach czy piórem. Wysokiej jakości pasywny rysik i niskie opóźnienia zapewniają nie tylko bardzo dokładne, ale i naturalne wrażenia podczas pisania.

Inteligentna elegancja łączy się z solidną stabilnością

Niezależnie od tego, czy wybierzesz wyświetlacz o przekątnej 55", 65", 75" czy 86", monitory Panasonic SQ1-IG i EQ1-IG są smukłe, eleganckie i nie rzucają się w oczy. Ale to nie znaczy, że są delikatne. Smukłe, ale wytrzymałe metalowe ramki otaczają szklane ekrany o grubości trzech milimetrów. Każdy wyświetlacz jest wystarczająco gruby, aby wytrzymać nacisk dłoni lub ręki przez nadgorliwych kolegów.

Współpraca połączona

Oba wyświetlacze zapewniają bezproblemową integrację z każdym nowoczesnym środowiskiem pracy zespołowej. Panasonic EQ1-IG posiada niezbędne złącze USB i wideo do współpracy z oprogramowaniem. Z drugiej strony SQ1-IG oferuje kompletne rozwiązanie do współpracy z możliwością udostępniania zawartości ekranu i dodawania adnotacji za pośrednictwem gniazda Intel® SDM i odpowiedniej aplikacji. Na przykład, dzięki unikalnemu rozwiązaniu PURE BYOD firmy Wolfvision, prezentacje za pośrednictwem SDM są całkowicie pozbawione kabli, nie wymagają dodatkowych aplikacji, oprogramowania lub skrzynek konfiguracyjnych, pobierania sterowników lub kluczy sprzętowych. Dodatkowo wszystko można kontrolować za pomocą interaktywnego ekranu.

Parametry techniczne:

  • Wysoka precyzja funkcji dotykowych
  • Multi-touch dla lepszej współpracy
  • Optymalne doświadczenie w pisaniu
  • Smukła, ale stabilna konstrukcja
  • Bezproblemowa integracja
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.