• Monitor LG 86XE3FS Outdoor display

Symbol: 86XE3FS-B
Zapytaj o możliwość zamówienia!
168100.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

LG 86XE3FS-B

Seria XE3FS

  • Jasność (typ.): 3 000 cd/m²
  • Ramka: 101 mm (O/U), 135 mm (L/R)
  • Interfejs: HDMI/DP/DVI-D/USB/Audio/RS232C/RJ45/zewnętrzny IR
  • Powłoka antyrefleksyjna
  • KonstrukcjaIP56, szkło ochronne


Doskonała widoczność przy wysokiej niezawodności

Dzięki wysokiej jasności 3000 nitów, wyświetlacz zewnętrzny LG 86XE3FS przyciąga uwagę przechodniów nawet w bezpośrednim świetle słonecznym. Starannie zaprojektowany, aby wytrzymać różne ekstremalne zmiany w środowisku, wytrzymały wyświetlacz będzie niezawodnie dostarczać przyciągające wzrok treści tak długo, jak będziesz tego potrzebować.

Wysoka jasność

Dzięki niewiarygodnie wysokiej jasności 3 000 nitów (typ.), wyświetlacz 86XE3FS Outdoor Display wyraźnie odtwarza treści i przykuwa uwagę przechodniów - jest to najlepszy wyświetlacz zapewniający doskonałą widoczność na zewnątrz.

Widoczny z polaryzacyjnymi soczewkami przeciwsłonecznymi

QWP (Quarter Wave Plate) umożliwia wyraźne oglądanie nawet wtedy, gdy widz nosi polaryzacyjne okulary przeciwsłoneczne.

Inteligentna korekcja jasności

Wbudowany czujnik BLU (Back Light Unit Sensor) stale mierzy jasność wyświetlacza i automatycznie dostosowuje ją do otoczenia.

Automatyczna kontrola jasności

Jasność ekranu jest automatycznie regulowana w zależności od oświetlenia otoczenia. W jasnym świetle jasność jest zwiększana dla lepszej widoczności, natomiast w ciemności jest zmniejszana dla efektywnego zarządzania energią.

Bez defektu czernienia

Nawet w bezpośrednim świetle słonecznym wyświetlacz pozostaje wolny od defektów czernienia i oferuje doskonałą jakość do użytku zewnętrznego.

Powłoka antyrefleksyjna

W modelu 86XE3FS zastosowano powłokę antyrefleksyjną, która poprawia czytelność poprzez zmniejszenie zakłóceń pomiędzy podświetleniem wyświetlacza a odbitym światłem zewnętrznym. Nawet w bezpośrednim świetle słonecznym lub silnym oświetleniu treść jest nadal wyraźnie widoczna.

Szeroki zakres temperatur pracy

Wyświetlacz oferuje doskonałą niezawodność w szerokim zakresie temperatur pracy. Została ona również przetestowana w należącym do LG teście obciążenia słonecznego, które generuje dużo energii cieplnej. Dlatego 86XE3FS wymaga mniej ograniczeń przy instalacji na zewnątrz.

Bezpieczna ochrona dzięki IP56

Wyświetlacz jest uszczelniony dla niezawodnej pracy dzięki ochronie IP56. Jest nie tylko wodoodporny, ale także odporny na warunki atmosferyczne, dzięki czemu jest chroniony przed szkodliwym działaniem słońca, deszczu, śniegu, kurzu i wiatru - co jest ważną cechą wyświetlaczy w zastosowaniach zewnętrznych.

Bezpieczeństwo elektryczne

Wewnątrz znajduje się wyłącznik automatyczny, który zapewnia kompleksową ochronę przed nadmiernym prądem, zwarciem i niepożądanym napięciem. Integracja takich rozwiązań prewencyjnych pomaga uniknąć przyszłych uszkodzeń oznakowania.

Szkło ochronne

Hartowane i laminowane szkło przednie zapewnia optymalną ochronę przed ekstremalnymi warunkami zewnętrznymi, co skutkuje minimalnymi lub żadnymi uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi.

webOS Smart Platform

Czterordzeniowy SoC (system-on-chip) może wykonywać wiele zadań jednocześnie bez konieczności stosowania osobnego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS 3.0 zwiększa również wrażenia użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i łatwym narzędziom do tworzenia aplikacji.

Monitoring internetowy

Wbudowany program LG Control Manager umożliwia diagnostykę w czasie rzeczywistym wielu parametrów, takich jak temperatura, piksele, drzwi, światło otoczenia i czujniki żyroskopowe. Dzięki temu monitoring jest bardzo łatwy w każdej chwili.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.