• Monitor LG 55VM5J-H

Symbol: 55VM5J-H
Zapytaj o możliwość zamówienia!
18976.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Artystyczna wizja, wciągająca jakość

*Wszystkie grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy.

Monitor LG 55VM5J-H

Duży ekran z wyjątkowo cienką ramką

Ultracienka ramka o szerokości 1,74 mm (ramka panelu do ramki panelu) radykalnie zmniejsza wpływ oprawy na odbiór obrazu oraz zapewnia wciągające efekty bez przerw na ścianie wideo złożonej z wielu ekranów.

Monitor LG 55VM5J-H

* Ramka o odstępie 1,74 (ramka panelu do ramki panelu) została zweryfikowana przez Nemko, globalną instytucję testującą sprzęt elektroniczny i wydającą certyfikaty.

Redukcja przerw w obrazie

Model VM5J-H zawiera algorytm poprawiania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.

Monitor LG 55VM5J-H

* „Konwencjonalne rozwiązanie LG" dotyczy ekranów bez algorytmu udoskonalania obrazu.

** Powyższy obraz ma wyłącznie charakter ilustracyjny.

Większy kąt widzenia

Duże ekrany zazwyczaj umieszcza się powyżej linii ludzkiego wzroku. Szeroki półkąt luminancji (40˚) zapewnia wysoką jakość obrazu ściany wideo. Kąt widzenia w urządzeniach z serii VM5J-H pozwala zachować żywe kolory bez jakichkolwiek zniekształceń barw.

Monitor LG 55VM5J-H

* Wyniki na podstawie testów własnych. Rzeczywiste wyniki testów mogą być inne w zależności od środowiska i sprzętu pomiarowego

Szeroki kąt widzenia

Technologia produkcji matryc IPS firmy LG pozwala na stabilną i płynną kontrolę ciekłego kryształu, co zapewnia wysokiej jakości obraz pod każdym kątem. Dlatego urządzenia z serii VM5J-H lepiej przyciągają uwagę realistycznymi kolorami, które nie tracą na jakości pod żadnym kątem.

Monitor LG 55VM5J-H

Łatwa regulacja kolorów

W zależności od treści użytkownik może regulować temperaturę kolorów ekranu za pomocą pilota co 100K.

Monitor LG 55VM5J-H

Łatwa regulacja balansu bieli

W konwencjonalnych ścianach wideo balans bieli można regulować tylko w „pełnym trybie bieli", natomiast w VM5J-H można modyfikować każdą wartość skali szarości, co pozwala na bardziej szczegółową regulację bieli.

Monitor LG 55VM5J-H

Wysoka wydajność i skalowalność

Dzięki wbudowanemu układowi SoC i inteligentnej platformie Signage webOS model VM5J-H może wykonywać kilka zadań naraz, zapewniając płynność odtwarzania bez użycia dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS obsługuje technologię HTML5 i zawiera pakiet SDK (Software Development Kit), co znacznie ułatwia tworzenie i optymalizację aplikacji sieciowych.

Monitor LG 55VM5J-H

Elastyczne tworzenie treści

Za pomocą aplikacji sieciowych można odtwarzać cztery filmy naraz* oraz można dodawać efekty animacyjne, takie jak skalowanie czy rotacja, za pomocą efektów przejścia CSS (Cascading Style Sheets). Dostępne jest także strumieniowanie w czasie rzeczywistym*, które umożliwia organizację i zróżnicowanie treści bez ograniczeń pojemnościowych.

Monitor LG 55VM5J-H

* Obsługiwane protokoły: RTSP, RTP, HLS, UDP Multicast

Intuicyjna struktura menu

Strukturę menu zoptymalizowano pod kątem zastosowań komercyjnych. Ułatwia pracę i grupuje podobne funkcje, dzięki czemu stanowi łatwy w obsłudze i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika. Dzięki temu użytkownik nie musi poznawać funkcji menu oraz uczyć się zarządzania ekranami metodą prób i błędów.

Monitor LG 55VM5J-H

Graficzny interfejs w pionie

Konwencjonalny graficzny interfejs użytkownika został zaprojektowany dla telewizorów w orientacji poziomej, przez co menu ekranowe (OSD) w trybie pionowym nie wyglądało najlepiej. W modelu VM5J-H menu OSD jest odpowiednio dostosowane do formatu 9:16 i wykorzystuje powiększone czcionki, tworząc komfortowe środowisko do efektywnej pracy.

Monitor LG 55VM5J-H

Osłona

Ściany wideo są instalowane w różnych miejscach, przez co nie da się uniknąć ekspozycji na kurz i wilgoć, które z czasem mogą pogarszać jakość działania. Powłoka konformalna na płycie obwodu głównego (płycie zasilania) znacznie zmniejsza ryzyko uszkodzenia przez takie czynniki środowiskowe, chroniąc urządzenie przed solą, kurzem, proszkiem żelaza, wilgocią itd.

Monitor LG 55VM5J-H

* Rzeczywiste obrazy (ekran Signage) mogą się różnić od pokazanych przykładowych obrazów.

Certyfikat EMC Klasa B

Ekrany VM5J-H mają certyfikat EMC Klasy B wymagany dla urządzeń przeznaczonych do użytku domowego oraz w obiektach biznesowych, przemysłowych i handlowych. Dlatego może być wykorzystywany także w mniejszych przestrzeniach, takich jak pomieszczenia konferencyjne, sale spotkań itp.

Monitor LG 55VM5J-H

Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym

Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

Monitor LG 55VM5J-H

* LG ConnectedCare to nazwa markowa usługi LG Signage365Care Service. Dostępność różni się zależnie od regionu.

Możliwość łączenia szeregowego

Połączenie szeregowe przez LAN umożliwia sterowanie ścianami wideo, ich monitorowanie, a nawet aktualizację ich oprogramowania. Ponadto dzięki łączeniu szeregowemu w jakości UHD przy użyciu portów HDMI i DisplayPort z łatwością można stworzyć ścianę wideo UHD bez użycia technologii DisplayPort MST.

Monitor LG 55VM5J-H

Certyfikat IP5x

Certyfikat szczelności IP5x gwarantuje, że produkt jest chroniony przed kurzem, który może pogarszać jego działanie.

Monitor LG 55VM5J-H

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.