• Monitor LG 55VL7F

Symbol: 55VL7F-A

LG 55VL7F wyświetlacz ścienny LCD

Zapytaj o możliwość zamówienia!
16142.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Niezwykłe wrażenia dzięki ultracienkiej ramce

Seria VL7F odznacza się ultracienką ramką o grubości 3,5 mm zapewniającą niezwykle realistyczne wrażenia, a dzięki wysokiej jasności zapewnia wyraźny i żywy obraz nawet w jasnym oświetleniu.

LG 55VL7F

Duży ekran z wyjątkowo ultracienką ramką

Ultracienka ramka pozwala stworzyć fantastyczną ściankę cyfrową efektywnie przekazującą dynamiczną treść i przyciągającą uwagę odbiorcy. Duży ekran skutecznie przyciąga uwagę przechodniów.

LG 55VL7F

Redukcja przerw w obrazie

Seria VL7F zawiera algorytm poprawiania obrazu, który redukuje przerwy między złączonymi ekranami podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na granicy są dostosowywane tak, aby obraz był jak najbardziej płynny.

LG 55VL7F

Większy kąt widzenia

Duże ekrany zazwyczaj umieszcza się powyżej poziomu wzroku, przez co w ścianach wideo znaczenia nabiera jednolita jakość obrazu. Kąt widzenia w urządzeniach z serii VL7F pozwala zachować żywe kolory bez jakichkolwiek zniekształceń.

LG 55VL7F

Szeroki kąt widzenia

Technologia produkcji matryc IPS firmy LG jest znana z doskonałej kontroli ciekłego kryształu, co zapewnia wysokiej jakości obraz pod każdym kątem. Z tego powodu VL7F lepiej przyciąga uwagę realistycznymi kolorami, które nie tracą na jakości pod żadnym kątem.

LG 55VL7F

Łatwa regulacja kolorów

W zależności od treści użytkownik może regulować temperaturę kolorów ekranu za pomocą pilota co 100K.

 LG 55VL7F

Łatwa regulacja balansu bieli

W konwencjonalnych ścianach wideo balans bieli można regulować tylko w „pełnym trybie bieli", natomiast w serii VL7F można modyfikować każdą wartość skali szarości, co pozwala na bardziej szczegółową regulację bieli.

LG 55VL7F

Praktyczna struktura menu

Strukturę menu zoptymalizowano pod kątem zastosowań komercyjnych. Ułatwia pracę i grupuje podobne funkcje, dzięki czemu stanowi łatwy w obsłudze i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika. Dzięki temu użytkownik nie musi poznawać funkcji menu oraz uczyć się zarządzania ekranami metodą prób i błędów.

LG 55VL7F

Intuicyjny interfejs

GUI (Graphic User Interface) doskonale współpracuje z czterokierunkowym pilotem, który pozwala na łatwe przełączanie ustawień. Ponadto zastosowano większą czcionkę, która zapewnia lepszą czytelność podczas obsługi urządzenia z dużej odległości.

LG 55VL7F

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.