• Monitor LG 55EW5TF-A Touch Transparent

Symbol: 55EW5TF-A

Wyświetlacz dotykowy LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Zapytaj o możliwość zamówienia!
118244.82
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Wyższy poziom transparentnych wyświetlaczy

LG Transparent OLED Touch Signage roświetla przestrzenie, które kiedyś były ukryte za wyświetlaczem, całkowicie harmonizując się z otoczeniem. Może reagować na dotyk widza, co ma duży potencjał dla różnych aplikacji, w których wymagane są interakcje z klientem.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Wysoka przejrzystość

Technologia OLED sprawia, że przezroczysty panel LG bez podświetlenia i warstwy ciekłokrystalicznej ma cieńszą strukturę, osiągając wysoką przezroczystość wynoszącą 33%, nawet przy dotykowej folii P-cap. Jest to wyższa przezroczystość niż w przypadku zwykłych transparentnych przezroczystych wyświetlaczy LCD (10%)

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Żywe kolory

Dzięki samozapalającym się pikselom wyświetlacz utrzymuje żywe kolory i wysoki współczynnik kontrastu nawet, gdy wyświetlacz staje się przezroczysty. Ożywia treści pod szerokim kątem widzenia, płynnie i naturalnie wtapia się w otoczenie.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Intuicyjny dotyk P-Cap

Dodając do wyświetlacza folię z czujnikiem P-Cap, możliwości wykorzystania wyświetlacza znacznie się się rozszerzają. Dotyk P-Cap jest znacznie lepszy i dokładniejszy niż typ IR, dzięki czemu użytkownicy mogą się cieszyć fascynującą zawartością, bez opóźnień przy korzystaniu z dotyku.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Ochronne szkło hartowane

Bezpośrednie dotknięcia wyświetlacza mogą spowodować uszkodzenia i zarysowania. Hartowane szyby chronią produkt przed zewnętrznymi uderzeniami, a dodatkowa powłoka zapobiega rozbiciu jej tak, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkowników.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Elastyczność projektu

LG Transparent OLED został zaprojektowany jako częściowo zmontowany wyświetlacz, co oznacza, że można go zainstalować na różne sposoby tak, aby dostosował się do istniejących struktur i przestrzeni. Dzięki różnorodnym formom instalacji może uzupełnić każde miejsce, w którym będzie zainstalowany.

LG Transparent 55EW5TF-A Touch Signage

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.