• Monitor LG 55EJ5G wallpaper

Symbol: 55EJ5G
Zapytaj o możliwość zamówienia!
30897.00
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Artystyczna przestrzeń poza wyświetlaczem, LG Wallpaper OLED Signage

Ta wyrafinowany wallpaper OLED zapewnia najlepszą możliwą jakość obrazu, ukrywając swoją obecność, wtapiając się w ścianę. Do instalacji wymagana jest minimalna przestrzeń, co upraszcza proces budowy. Luksusowa atmosfera generowana przez ten znak zapewni klientom niezwykłe wrażenia, dzięki czemu poczują się jak VIPy.

 Monitor LG 55EJ5G

Absolutna czerń

Wyposażony w ponad 8 milionów samodzielnie podświetlających się pikseli, LG OLED Signage odwzorowuje absolutną czerń bez przebijania światła i oferuje nieskończony kontrast.

Monitor LG 55EJ5G

Bogaty kolor

LG OLED Signage zapewnia bogactwo wszystkich kolorów, ożywiając kolory z dużą dokładnością i żywością.

 Monitor LG 55EJ5G

Wspaniały projekt

Technologia OLED firmy LG otwiera nowe światy elastyczności projektowania dzięki niewiarygodnie lekkiemu i smukłemu wyświetlaczowi. Zalety wyświetlacza OLED są niezliczone, od łatwiejszej instalacji po elegancki wygląd.

 Monitor LG 55EJ5G

Ukryj się na widoku

Subtelna krawędź tapety OLED całkowicie wtapia się w ścianę, dając widzom wrażenie, że treść jest odtwarzana bezpośrednio na ścianie. Integrując i uzupełniając luksusowy wystrój wnętrz, wallpaper OLED jest skuteczną metodą dostarczania reklam i informacji.

Monitor LG 55EJ5G

N×N Rozszerzany rozmiar ekranu

Rozmieszczając wyświetlacze w poziomie i pionie, rozmiar ekranu może być tak duży, jak chcą użytkownicy. Rozległe, duże ekrany skuteczniej poruszają widzów, zapewniając niesamowicie wciągające wrażenia wizualne.

 Monitor LG 55EJ5G

Zarządzanie łańcuchem w sieci LAN

Obsługiwany jest łańcuch szeregowy LAN, co pozwala na wykonywanie poleceń w celu sterowania i monitorowania wyświetlaczy, a nawet aktualizacji ich oprogramowania układowego.

 Monitor LG 55EJ5G

Elementy mocujące do ścian zoptymalizowane pod kątem prostego układania płytek

Cały proces instalacji wallpaper OLED stał się znacznie łatwiejszy. Po wbiciu w ścianę dedykowanych uchwytów ściennych można z łatwością zawiesić na nich wyświetlacz. Układanie ścian wideo stało się wygodniejsze dzięki funkcji montażu od przodu, która odbiega od konwencjonalnej metody przesuwania bocznego.

 Monitor LG 55EJ5G

Zwiększona elastyczność kabli

W wyniku dogłębnego rozważenia scenariuszy użytkowania poprawiono elastyczność typowych kabli łączących wyświetlacz z tablicą informacyjną. Te nowe kable są na tyle giętkie, że można je łatwo osadzić w ścianie lub innych konstrukcjach

Monitor LG 55EJ5G

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.