• Monitor LG 22XE1J-B

Symbol: 22XE1J-B

Ekran zewnętrzny FHD 1500 nitów z klasą ochrony IP

Zapytaj o możliwość zamówienia!
14898.99
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Uniwersalny ekran zewnętrzny odpowiedni dla Twojej firmy

 Monitor LG 22XE1J-B

Wysoka widoczność w jasnym oświetleniu

Ekran 22XE1J o jasności 1500 nitów zapewnia doskonałą widoczność w jasnym oświetleniu. Ponadto wyświetlane na nim wyraźne informacje są widoczne nawet dla osób noszących okulary polaryzacyjne.

 Monitor LG 22XE1J-B

Uniwersalny ekran o przekątnej 21,5 cala

Mały i lekki ekran o przekątnej 21,5 cala może być wykorzystywany w różnych przestrzeniach. Mogą z niego korzystać na wiele różnych sposobów zarówno małe i średnie, jak i duże przedsiębiorstwa.

 Monitor LG 22XE1J-B

Bezpieczeństwo w klasie IP56

Ekran odznacza się klasą ochrony IP56, która zapewnia mu niezawodność działania. Nie tylko jest wodoszczelny, ale dodatkowo odporny na działanie warunków pogodowych, takich jak nasłonecznienie, deszcz, śnieg, pył i wiatr, co stanowi ważną cechę urządzeń używanych na zewnątrz.

 Monitor LG 22XE1J-B

Szeroki zakres temperatur pracy

Ekranu 22XE1J można używać w szerokim zakresie temperatur, co umożliwia jego instalację w różnych warunkach zewnętrznych.

 Monitor LG 22XE1J-B

Osłona

Specjalna powłoka konformalna wydłuża trwałość płyty głównej i płyty zasilania, chroniąc je przed pyłem, sproszkowanym żelazem, wilgocią itd.

 Monitor LG 22XE1J-B

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest automatycznie regulowana w zależności od światła otoczenia. W słoneczny dzień ekran staje się jaśniejszy, aby był lepiej widoczny, gdy natomiast robi się ciemno, ekran ciemnieje, aby oszczędzać energię.

 Monitor LG 22XE1J-B

Wysoka wydajność i system webOS

Czterordzeniowy układ SoC może wykonywać kilka zadań naraz bez dodatkowego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 4.1 z intuicyjnym interfejsem użytkownika i łatwymi w obsłudze narzędziami dla programistów umożliwia wygodną pracę.

 Monitor LG 22XE1J-B

Łatwa dystrybucja treści i aktualizacja oprogramowania

Ekran 22XE1J ma wbudowany moduł Wi-Fi*, Bluetooth i Beacon, które ułatwiają bezprzewodowe przesyłanie treści i aktualizację oprogramowania układowego. Dzięki technologiom Beacon i BLE (Bluetooth Low Energy) kierownik sklepu może w czasie rzeczywistym wykonywać różne czynności promocyjne, np. dostarczać kupony promocyjne lub wyświetlać informacje dla gości.

 Monitor LG 22XE1J-B

Monitorowanie przez sieć (Menedżer sterowania)

To działające w przeglądarce internetowej wygodne i łatwe w obsłudze narzędzie do monitorowania. Daje ono użytkownikowi pełen dostęp zarówno do bieżących, jak i starych danych z każdego miejsca za pomocą podłączonego do sieci telefonu komórkowego i komputera. Umożliwia użytkownikowi monitorowanie jednostki, regulowanie parametrów oraz zdalne sterowanie w czasie rzeczywistym.

 Monitor LG 22XE1J-B

Promota - praktyczne narzędzie LG do zarządzania reklamami

Za pomocą aplikacji LG Promota*, którą można pobrać na urządzenie mobilne, bez trudu stworzysz własne materiały promocyjne. Stworzysz internetowy profil swojej firmy zawierający obrazy i tekst oraz przekażesz klientom różne informacje, np. na temat aktualnych wydarzeń, sezonowych zmian w menu, promocji itp. Dodatkowo możesz skorzystać z zalecanych i łatwych w użyciu branżowych szablonów

 Monitor LG 22XE1J-B

Usługa LG ConnectedCare w czasie rzeczywistym

Dzięki opcjonalnej chmurowej usłudze LG ConnectedCare* serwisowanie staje się prostsze i szybsze. Umożliwia ona zdalną diagnostykę i sterowanie ekranem bezpośrednio u klienta oraz pozwala stabilnie działać jego firmie.

 Monitor LG 22XE1J-B

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.