• Monitor Interaktywny Optoma - 5862RK 3840 x 2160 86"

Symbol: H1F0C0EBW101

Creative Cast Pro do bezprzewodowej współpracy Wydajne wielofunkcyjne urządzenie z czterordzeniowym procesorem Zintegrowana aplikacja menedżera plików dla łatwego dostępu do wszystkich dokumentów Kompatybilność z Optoma Management Suite (OMS) Wzmocnione funkcje płynnego pisania i interaktywne dzięki Creative Board Rysik umożliwiający szybki dostęp do Creative Board lub dodawanie adnotacji

19399.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Nowe płaskie monitory interaktywne klasy premium z serii Creative Touch 5 oferują doskonałe funkcje współpracy i łączności dla każdej sali lekcyjnej lub biznesowej. Preinstalowane jest najwyższej klasy oprogramowanie do współpracy bezprzewodowej Creative Cast Pro, które umożliwia bezproblemową współpracę z wielu różnych urządzeń. Dołączone pióro Quick Draw natychmiast aktywuje aplikację tablicy, oszczędzając czas i energię poświęcane na ręczne przełączanie trybów.


Dzięki eleganckiej, smukłej i wysokiej jakości konstrukcji seria 5 bez problemu wkomponuje się w każde otoczenie. Ekran ma szczelinę powietrzną o szerokości 0-0,8 mm zapewniającą naturalną funkcjonalność dotykową, dzięki czemu można pisać wyraźnie i pewnie z większą dokładnością. Planowanie sal konferencyjnych ułatwiają dołączone widget i aplikacja Joan Meeting Widget oraz narzędzie kalendarza współpracy, które bezproblemowo współpracuje z popularnymi kalendarzami, aby bezpośrednio określać dostępność sal konferencyjnych. Rezerwuj spotkania bezpośrednio na miejscu lub za pomocą istniejącego kalendarza biurkowego i telefonu komórkowego.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.