• Kamera PTZ Panasonic AW-UE160WEJ

Symbol: AW-UE160WEJ

Zintegrowana kamera PTZ Panasonic AW-UE160KEJ 4K, wersja czarna (wymaga dodatkowego zasilacza 12V 5A) • Zdalna kamera 4K/UHD (3840 x 2160) z obsługą formatów nagrywania UHD i HD • Pojedyncza matryca MOS typu 1,0 o wysokiej czułości natywnej F11/2000 lx i PDAF • Wbudowany optyczny filtr dolnoprzepustowy redukujący wzór Morié • Wsparcie dla HDR (HLG, BT2020 lub V-Log) • Fotografowanie szerokokątne 75,1° w poziomie • Duże powiększenie 20x (optyczne), 32x inteligentny zoom i do 40x w trybie HD • 2x High-Speed ​​w rozdzielczości HD przez HDMI i SDI • Obsługuje NDI High Bandwidth lub NDI|HX2 w rozdzielczości UHD lub HD • Funkcja HD Crop: umożliwia jednoczesne wyświetlanie 2 różnych kanałów wideo (1 szeroki, 1 powiększony) • Wsparcie dla POE++ • Obsługa SMPTE ST 2110 bezpośrednio z kamery z opcjonalną licencją AW-SFU60 • Wymaga dodatkowego zasilacza 12 V 5 A, niekompatybilny z AW-PS550 i AW-PS551, kompatybilny z IDX-IA70AXLR

73649.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Bezkompromisowa wydajność fotografowania i funkcjonalność.

Wysoka czułość F14/2000 lx, odpowiadająca kamerze studyjnej. Redukcja szumów i lepsza jakość obrazu są realizowane przez nowo opracowany silnik przetwarzania obrazu. Łącząc różne funkcje, w tym nowo opracowaną funkcję autofokusa z detekcją fazy (PDAF), nową funkcję kamery PTZ, która umożliwia szybkie ustawianie ostrości na poruszających się obiektach, kamera może nagrywać wysokiej jakości filmy we wszystkich sytuacjach, takich jak fotografowanie w ciemnych miejscach i fotografowanie poruszających się obiektów. Nowo opracowany mechanizm PTZ zapewnia wysoką precyzję obsługi przy zachowaniu kompaktowej obudowy, wspierając delikatne techniki fotografowania profesjonalistów i przyczyniając się do bezkompromisowego nagrywania wideo.

 

Realizuj produkcję wideo nowej generacji, korzystając z różnych metod i funkcji nagrywania.

Pierwsza kamera PTZ wyposażona* 1 w standard SMPTE ST 2110* 2 , mobilny router 5G (obsługa tetheringu przez USB) do szybkiej transmisji wideo o dużej przepustowości, funkcję powrotu do wykorzystania jako monit dla wykonawców oraz dwa kanały XLR do wyjścia audio umożliwiające nagrywanie w wysokiej jakości. Obsługuje również przydatne funkcje do użytku z aparatem systemowym, takie jak funkcja fotografowania z maksymalną szybkością 2x i lampka kontrolna na tylnym panelu. AW-UE160, którego specyfikacje zostały zaktualizowane do specyfikacji równoważnych z kamerą systemową, przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności kamery PTZ, którą można dowolnie ustawić w dowolnej pozycji i pod dowolnym kątem, może być stosowany zarówno do używania, jak i wymiany kamery systemowej, dając użytkownikom szeroki zakres opcji przyszłej ekspresji i produkcji wideo.

Łatwość obsługi i wszechstronność zmniejszają stres związany ze strzelaniem na miejscu.

Wyposażony w szeroką gamę I/F i protokołów, które można podłączyć do wszystkich typów miejsc instalacji i systemów oraz zmniejszyć ciężar wprowadzania do istniejącej konstrukcji systemu. Korzystanie z plików scen, sterowanie matrycą kolorów i inne funkcje ułatwiające dopasowywanie obrazu i kolorów do istniejących kamer systemowych i kamer PTZ, a także bezpłatne oprogramowanie Panasonic i zdalny panel operacyjny (ROP), które umożliwiają zintegrowane zarządzanie istniejącymi kamerami, jeszcze bardziej ułatwiają pracę mieszaną z kamerami systemowymi.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.