• Kamera 4K AG-CX350

Kamera 4K z możliwością rejestracji na kartach pamięci Panasonic AG-CX350 Kamera 4K AG-CX350 nowej generacji rozszerza możliwości wykorzystania kamer przenośnych ponad konwencjonalne zastosowania związane z gromadzeniem i nagrywaniem materiałów, aby zaspokoić szeroki zakres profesjonalnych potrzeb.

18889.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 14 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

 

OBRAZ 4K HDR W TWOICH DŁONIACH

Szeroki kąt widzenia 24,5 mm*1 20-krotny zoom optyczny oraz funkcja i.Zoom

Najszerszy obiektyw w branży (24,5 mm*1 w ustawieniu szerokokątnym) umożliwia rejestrowanie obrazów szerokokątnych z minimalnym zniekształceniem bez użycia konwertera optycznego. 20-krotny zoom optyczny obejmuje we wszystkich trybach opcje aż do teleobiektywu 490 mm. Ponadto funkcja i.Zoom umożliwia płynne powiększanie do 32x w rozdzielczości HD lub do 24x w rozdzielczości UHD od trybu teleobiektywu bez pogorszenia rozdzielczości. Kamera AG-CX350 ma również 2-, 5- i 10-krotny zoom cyfrowy*2 Standard HLG (Hybrid Log-Gamma) Dzięki HLG (Hybrid Log-Gamma)*3 kamera AG-AC350 obsługuje standard HDR (High Dynamic Range), co pozwala uzyskać szeroki zakres dynamiki na monitorach telewizyjnych obsługujących tę technologię. Możliwość wyboru spośród ośmiu trybów gamma (HD, SD, FILMLIKE 1, FILMLIKE 2, FILMLIKE 3, FILM-REC, VIDEO-REC, HLG).

image

Nowa jednocalowa matryca 15M MOS wysokiej rozdzielczości i czułości

Matryca MOS typu 1.0 (około 15 030 000 pikseli) oferuje wyjątkową głębię ostrości i doskonałą równowagę pomiędzy jakością obrazu a czułością. Obsługuje wiele formatów, takich jak UHD (3840 × 2160), FHD, HD i SD oraz zapewnia obrazy bez kadrowania we wszystkich trybach. Ta matryca MOS charakteryzuje się również wysoką czułością F12 (60Hz)/F13 (50Hz) (zarówno w rozdzielczości UHD, jak i FHD w trybie wysokiej czułości).

  • Wbudowana 5-osiowa hybrydowa stabilizacja obrazu
  • Inteligentne automatyczne ustawianie ostrości i wspomaganie ustawiania ostrości
  • Trzy pierścienie regulacji ręcznej
  • Możliwość bezprzewodowego i przewodowego zdalnego sterowania

Wspaniały obraz 4K z 10 bitowym kodekiem do 50/59.94p bez cropping

Nowy kodek HEVC zapewniający nagrywanie obrazu wysokiej jakości w 10-bitowym formacie UHD/60p przy niskiej przepływności danych

Kamera może nagrywać filmy w wysokiej jakości 10-bitowym formacie UHD/60p na karcie pamięci SD. Korzysta ona również z nowego wysoko wydajnego kodeka HEVC (LongGOP, 10bitów, 4:2:0, MOV).

10-bitowa funkcja zmiennej liczby klatek (VFR) bez kadrowania

W jakości UHD możliwe jest nagrywanie ze zmienną liczbą klatek (VFR) — od 1 do 50 kl./s. W jakości FHD nagrywanie w zwolnionym tempie może odbywać się z prędkością do 100 kl./s. Oba tryby zapewniają wysokiej jakości, 10bitowy, pełnoklatkowy obraz bez croppingu nawet przy dużej liczbie klatek na sekundę.

  • Obsługa formatów plików MOV/AVCHD/P2 MXF*
  • Stop-klatka (robienie zdjęć)
  • Dwa gniazda kart pamięci poprawiają niezawodność zapisu

ULEPSZONA ŁĄCZNOŚĆ SIECIOWA DO TRANSMISJI NA ŻYWO

image

 

Streaming HD zgodny z RTMP/RTSP

Kamery AG-CX350 można używać do transmisji na żywo z koncertów i wydarzeń sportowych, jak również do streamingu na żywo newsów. Wsparcie dla obsługi serwisów streamingowych Facebook, YouTube i innych.

Proste połączenie z siecią IP: Fabrycznie wbudowana obsługa NDI | HX*4

Pierwsza w branży kamera wyposażona w tryb NDI | HX*4, która umożliwia transmisję obrazu i sterowanie kamerą przez połączenie IP bez użycia zewnętrznego konwertera. Kamera może zostać zintegrowana z większymi systemami i pracować razem z kamerami PTZ firmy Panasonic wyposażonymi w NDI oraz z systemem Live Production Center AV-HLC100.

KOMPAKTOWA, LEKKA I PROSTA W OBSŁUDZE KONSTRUKCJA O NISKIM ZUŻYCIU ENERGII

  • Niskie zużycie energii i pojemność baterii, szybkie ładowanie
  • Jednoczesne wyświetlanie w jakości HD na jasnym ekranie LCD oraz ekranie OLED EVF o wysokiej rozdzielczości
  • Kompaktowa i lekka konstrukcja o masie 1,9 kg

 

image

 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.