• Amplituner Pioneer VSXLX305M2 (black)

Symbol: VSXLX305M2BMMP

Zaprojektowany do optymalnego odtwarzania filmów IMAX® Enhanced i Dolby Atmos®/DTS:X z płynnym dźwiękiem przestrzennym 7.2.2ch/5.2.4ch skalibrowanym przez Advanced MCACC, wraz z obsługą standardów wideo/gier nowej generacji, w tym HDMI 2.1*1 z 8K, VRR, ALLM, QFT pass-through, VSX-LX305 wnosi wielowymiarowe emocje do domowej rozrywki. Dolby Atmos Height Virtualizer zapewnia wirtualne efekty dźwiękowe bez użycia głośników górnych lub surround. Jest przetestowany przez Roon, więc strumieniowe przesyłanie muzyki ze sprzętu AV jest bardzo proste. Ciesz się transmisją strumieniową dźwięku w wielu pokojach dzięki systemowi Sonos, wbudowanemu Chromecastowi, DTS Play-Fi® i Apple AirPlay 2

4499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 170
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 170
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 170
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

image

 

Ulepszony IMAX

VSX-LX505 posiada certyfikat IMAX Enhanced, który zapewnia dynamiczny i przyprawiający o zawał serca dźwięk prezentowany przez DTS zgodnie z zamierzeniami filmowca oraz zapewnia wciągające wrażenia w kinie domowym.

Upmix Dolby Atmos®/Dolby Surround

Dodając zewnętrzny wzmacniacz, 9,2-kanałowy amplituner AV można rozszerzyć do dekodowania 11-kanałowego w celu obsługi 7,2,4-kanałowej konfiguracji Dolby Atmos®. Możesz odtwarzać dźwięk zorientowany obiektowo w płynnych, zakrzywionych ruchach lub realistyczny trójwymiarowy ruch górnych głośników. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować za pomocą Dolby Surround, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

Upmix DTS:X®/DTS Neural:X

DTS:X to kodek audio nowej generacji firmy DTS, który wykorzystuje dźwięk obiektowy, aby umożliwić nowe wciągające i interaktywne wrażenia dźwiękowe. Dodając zewnętrzny wzmacniacz, 9,2-kanałowy amplituner AV można rozszerzyć do dekodowania 11-kanałowego w celu obsługi systemu surround 7,2,4-kanałowego. Doświadcz wciągającego pejzażu dźwiękowego z niezwykle bogatym i realistycznym dźwiękiem. Inne kodeki audio, takie jak PCM i DSD, można miksować za pomocą DTS Neural:X, aby cieszyć się dźwiękiem przestrzennym 3D.

image

Wirtualizacja wysokości Dolby Atmos

Podczas odtwarzania dowolnego formatu Dolby, włączenie Dolby Atmos Height Virtualizer umożliwia bardziej wciągające wrażenia dźwiękowe, tworząc wirtualny efekt przestrzenny i górny z tradycyjnych układów głośników bez stosowania dodatkowych głośników przestrzennych lub górnych.

Apple AirPlay 2

Apple AirPlay 2 pozwala bez wysiłku przesyłać strumieniowo muzykę lub podcasty do głośników w całym domu za pomocą dowolnego urządzenia Apple lub za pomocą Siri, a wszystko pozostaje w doskonałej synchronizacji.

Zaawansowane automatyczne dostrajanie pomieszczenia MCACC z automatyczną kontrolą fazy Plus

 Zaawansowany MCACC dostosowuje dźwięk do pomieszczenia odsłuchowego i głośników, a także tworzy czystszy dźwięk, tłumiąc fale stojące, które występują między ścianami lub sufitem a podłogą. Pomiary do dziewięciu pozycji można zapisać dla szerokiego obszaru odsłuchu. Funkcja Auto Phase Control Plus* dokonuje analizy różnicy faz w czasie rzeczywistym i automatycznie kompensuje odstęp między sygnałami LFE i głównymi, zapewniając mocne basy i czysty dźwięk o wysokiej częstotliwości.

image

 

 

Współpracuje z systemem SONOS

Wprowadzając VSX-LX505 do ekosystemu Sonos za pomocą Connect lub Port, możesz odtwarzać muzykę lub dowolne źródło dźwięku w swojej aplikacji Sonos. Po wybraniu trybu „Volume Pass Through" w ustawieniach aplikacji Sonos będziesz mógł kontrolować głośność urządzenia za pomocą aplikacji Sonos lub samodzielnie. Ciesz się odtwarzaniem wysokiej jakości z amplitunera AV przez aplikację Sonos, tak jak w przypadku ulubionego systemu Sonos.

*Obsługiwane jest połączenie maksymalnie 3 urządzeń Sonos.

Zasilana strefa 2/strefa 3

Dzięki funkcji zasilania VSX-LX505 może bezpośrednio napędzać głośniki w innych pomieszczeniach, bez potrzeby stosowania oddzielnego wzmacniacza. Co więcej, dedykowany przetwornik cyfrowo-analogowy dla strefy 2 umożliwia słuchanie wszystkich cyfrowych źródeł dźwięku.

Wyjście strefy B dla słuchawek bezprzewodowych

VSX-LX505 jest wyposażony w wyjścia audio strefy B do rozszerzenia dźwięku strefy głównej. Możesz słuchać dźwięku odtwarzanego w salonie przez słuchawki bezprzewodowe.

Kontrola głosu

VSX-LX505 współpracuje z Ok Google, więc możesz sterować odtwarzaniem różnych usług muzycznych obsługiwanych przez Chromecasta, prosząc urządzenie obsługujące Asystenta Google o odtwarzanie, zatrzymywanie, pomijanie lub zwiększanie lub zmniejszanie głośności. Odbiornik współpracuje również z Alexą, dzięki czemu możesz także używać poleceń głosowych do sterowania obsługiwanymi serwisami muzycznymi w wielu pokojach* za pośrednictwem wbudowanego urządzenia Alexa. Dzięki obu sterowaniom głosowym możesz łatwo obsługiwać i cieszyć się serwisami muzycznymi lub radiem internetowym za pomocą głosu, bez użycia pilota lub aplikacji na smartfona.

*Alexa multi-room music może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.

Transmisja dźwięku wysokiej jakości dzięki technologii bezprzewodowej Bluetooth®

VSX-LX505 ma wbudowany odbiornik i nadajnik Bluetooth®. W ten sposób nie tylko możesz słuchać dźwięku przesyłanego ze smartfona lub tabletu za pomocą amplitunera AV, ale możesz również słuchać dźwięku wejściowego do amplitunera AV ze słuchawek Bluetooth®. Dzięki obsłudze kodeków aptX i aptX HD do transmisji dźwięku możesz cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem o niskim opóźnieniu w kompatybilnych słuchawkach.

image

HDMI 2.1 zapewnia doskonałe wrażenia podczas oglądania i grania

VSX-LX505 zapewnia, że ​​jego złącza HDMI*1 obsługują 8K/60p (4:4:4/12-bit*2, 4:2:0/10-bit*3), 8K/30p (4:4:4/ 12-bitowy*2, 4:4:4/10-bitowy*3, 4:2:2/12-bitowy*3, 4:2:0/12-bitowy), 4K/120p (4:4:4 /12-bit*2, 4:4:4/10-bit*3, 4:2:2/12-bit*3, 4:2:0/12-bit) wideo do kompatybilnych wyświetlaczy, a także HDCP 2.3*4, dzięki czemu nie będziesz mieć problemu z aktualizacją do nowych urządzeń. HDMI 2.1 obsługuje również VRR (zmienną częstotliwość odświeżania), aby wyeliminować opóźnienia, zacinanie się i rozrywanie klatek, aby zapewnić płynne wrażenia z gry. Różne ulepszenia, takie jak ALLM (Auto Low Latency Mode) i QFT (Quick Frame Transport), pomagają zoptymalizować opóźnienia i jeszcze bardziej ograniczyć opóźnienia, aby zapewnić, że zawsze będziesz na szczycie swojej gry.

*1 Specyfikacja HDMI 2.1, HDR10+ i opisane możliwości przekazywania są obsługiwane na wyjściu HDMI IN 1-6, HDMI OUT MAIN i SUB/ZONE 2 w trybie podrzędnym. *2 Tylko sygnały DSC. *3 Sygnały DSC tylko przy wejściu przez HDMI IN 4-6. *4 Wszystkie złącza HDMI obsługują HDCP 2.3.

image

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.