• Projektor Canon LX-MW500

Jasność na poziomie 5000 lumenów i kontrast 3750:1 - ten częściowo instalacyjny projektor WXGA jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którym zależy na jasnym obrazie o wysokiej jakości w przystępnym cenowo i uniwersalnym urządzeniu.

Zapytaj o możliwość zamówienia!
8464.00
Wysyłka w ciągu natychmiast
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Zapytaj nas o dostępność 22 560 00 00
Zostaw telefon

Projektor Canon LX-MW500

 

Przystępny cenowo i uniwersalny

Ten częściowo instalacyjny projektor jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników, którym zależy na jasnym obrazie o wysokiej jakości w przystępnym cenowo i uniwersalnym urządzeniu.

Rozdzielczość WXGA doskonale nadaje się do obsługi źródeł komputerowych i wideo, a zwłaszcza nowoczesnych, szerokoekranowych laptopów. Panel DLP maksymalizuje jasność i odwzorowanie szczegółów, a jednocześnie minimalizuje zakłócenia, np. „efekt kratownicy", typowe dla tradycyjnych projektorów LCD.

Dzięki centralnie umieszczonemu obiektywowi z ręcznym, 1,6-krotnym zoomem i korekcji zniekształceń trapezowych w czterech rogach projektor LX-MW500 jest niezwykle łatwy w konfiguracji. Niezależna regulacja w rogach obrazu (poza standardową regulacją w pionie i w poziomie (+/-30%) sprawia, że użytkownik może z łatwością uzyskać doskonały obraz o dokładnej geometrii - nawet w przypadku uniesienia przedniej części obiektywu lub pracy poza standardową osią. 6-osiowa regulacja kolorów, 5 trybów obrazu i 2 tryby definiowane przez użytkownika sprawią, że widownia będzie oglądać materiał multimedialny w postaci zgodnej z zamysłem autora.


 

Projektor Canon LX-MW500

Podstawowe parametry

Jasność: 5000 ANSI Lumenów
Kontrast: 3750:1
Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
Żywotność lampy: do 2500 godzin 


Ważne cechy

  • Rozbudowane możliwości podłączenia urządzeń zewnętrznych
  • Szeroki zakres korekcji geometrii obrazu
  • Niskie koszy eksploatacji
  • 3 lata gwarancji na lampę