• Monitor profesjonalny Samsung LH49QMREBGCXEN

Pora na upscaling wyświetlacza Nowe wyświetlacze Samsung serii QMR zoptymalizowano, by zapewniały najlepszą w swojej klasie rozdzielczość UHD, jak również inteligentny upscaling UHD i bogate, wiernie odwzorowane kolory dzięki rozwiązaniu Dynamic Crystal Color - a wszystko to przy zachowaniu eleganckiego, smukłego designu.

4620.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Monitor profesjonalny Samsung LH49QMREBGCXEN

Tylko teraz z darmową wysyłką + kabel HDMI GRATIS

Niezwykła jakość obrazu 4K

Urządzenia z nowej serii QMR firmy Samsung oferują ultrawyrazistą rozdzielczość 4K, gwarantując realistyczne obrazy o jakości wyższej niż kiedykolwiek.

Inteligentny upscaling UHD

Przełomowa, inteligentna technologia upscalingu UHD firmy Samsung umożliwia odtworzenie obrzeży obrazu i redukcję szumów, by zapewnić idealną jakość UHD także w przypadku treści o niższej rozdzielczości. To przyszłościowe rozwiązanie gwarantuje najlepszą w tej klasie urządzeń jakość obrazu niezależnie od oryginalnej rozdzielczości prezentowanych treści.

Dynamic Crystal Color

Wyświetlacze serii QMR oferują rozwiązanie Dynamic Crystal Color. Wykorzystuje ono przetwarzanie 10-bitowe, by zapewnić wierne odwzorowanie barw, i pozwala użytkownikom cieszyć się szerszym spektrum kolorów obejmującym nawet miliard odcieni. Funkcjonalność HDR+ przekształca treści o standardowej rozdzielczości w obrazy jakości HDR, oferując przy tym ostrzejszy kontrast i wyrazistsze kolory.

Doskonały widok za sprawą antyrefleksyjnego wyświetlacza

Urządzenia serii QMR wyposażono w niezawodne, antyrefleksyjne panele, które zapewniają lepszą widoczność z każdego miejsca i o każdej porze dnia. Dzięki temu umożliwiają wyświetlanie treści przez całą dobę w lokalizacjach takich jak lotniska czy centra przesiadkowe, a zatem tam, gdzie prezentacja widocznych, precyzyjnych informacji jest nieodzowna.

Smukły, symetryczny design

Serię QMR charakteryzuje zupełnie nowy, symetryczny design pozwalający uprościć proces mocowania wyświetlaczy do ściany i sprawiający, że będą one idealnie do niej przylegały. Płaski tył urządzeń i ich niewielka grubość gwarantują, że urządzenia przetrwają próbę czasu.

Idealnie uporządkowane kable

Za sprawą znajdujących się z tyłu urządzeń serii QMR żłobień na przewody sprzedawcy detaliczni mogą wygodnie poprowadzić kable, unikając ich plątaniny. To optymalizuje i uatrakcyjnia klientom zakupy, nawet jeśli tył urządzenia pozostaje widoczny.

image

 

       Przekątna ekranu 

49"

Rodzaj panelu

New Edge, 60Hz

Rozdzielczość

3,840 x 2,160

Wielkość piksela (Szer. x Wys.)

0.093 x 0.279 (mm) 

Jasność (standardowa)

500

Współczynnik kontrastu

4,000:1

Kąt widzenia (poziomy/pionowy)

178/178

Czas reakcji

8ms

Gama kolorów

72%

Haze

0.25 %

Częstotliwość skanowania w poziomie

30 ~ 81kHZ

Maksymalna częstotliwość piksela

594MHz

Częstotliwość skanowania w pionie

48 ~ 75HZ

Dynamiczny współczynnik kontrastu

Mega

Łączność

Wejście HDMI 2, Wejście DP, Wejście DVI, USB 2, Wejście IR, Wyjście audio, Stereo Mini Jack, Bluetooth. 

Zużycie energii elektrycznej (tryb wł.)

138

Wymiary urządzenia (SxWxG)

1099.2 x 631.5 x 46.3 mm

Waga urządzenia

13.5 kg