• Monitor Panasonic TH-86SQE1WA

86", 500 cd/m², praca 24/7 Wysoka rozdzielczość 4K do bezproblemowej pracy blisko ekranu Wyposażony w nowy standard gniazda Intel® SDM (Smart Display Module). Zapewnia 4 złącza wejściowe HDMI/USB typu C, które obsługują HDMI CEC Odtwarzacz multimedialny USB 4K: eliminuje potrzebę korzystania z urządzeń zewnętrznych i umożliwia aktualizacje przez sieć LAN

29952.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 270
Odbiór osobisty 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Monitor Panasonic TH-86SQE1WA

Do 20 równoczesnych punktów dotykowych, a także rozróżnienie między palcem, piórem i gumką ręczną, umożliwia więcej niż dwóm osobom pracę na ekranie w tym samym czasie, co usprawnia współpracę. Seria SQE1-IR jest wyposażona w nowe gniazdo specyfikacji Intel® SDM, aby sprostać różnorodnym potrzebom i aplikacjom. Umożliwia ciągłą pracę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do codziennego użytku w przestrzeniach edukacyjnych i firmowych.

Wbudowany odtwarzacz multimedialny USB zgodny z 4K

Wystarczy włożyć pamięć USB, na której została zapisana zawartość, odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Ponieważ jest kompatybilny z 4K, z łatwością zapewnia cyfrowe oznakowanie 4K bez konieczności korzystania z komputera lub dekodera.

Funkcjonalność bezprzewodowa

Seria SQE1-IR oferuje bezprzewodową komunikację jeden-do-jednego z komputera przez Wi-Fi (wbudowane w kluczu sprzętowym 86'', 75'' i poniżej). Możesz łatwo przesyłać strumieniowo filmy na duży ekran oraz przeglądać zdjęcia i prezentacje.

Preinstalowana przeglądarka HTML5 umożliwia łatwe aktualizacje oznakowania

Seria SQE1-IR jest preinstalowana z przeglądarką HTML5. Dzięki temu może służyć jako oznakowanie przy użyciu urządzenia bez zewnętrznego urządzenia, takiego jak dekoder lub komputer, lub bez kabla połączeniowego.

Oprogramowanie do monitorowania i kontroli wielu

Kompatybilny z oprogramowaniem Multi Monitoring & Control, umożliwiającym dodawanie nowych funkcji, takich jak automatyczne wyszukiwanie wyświetlanych map i zarejestrowanych urządzeń. Można sterować wyświetlaczami i urządzeniami peryferyjnymi w intranecie i monitorować ich stan. Również powiadomienia o błędach i wskazania błędów mogą być wykryte przez funkcję monitorowania wskazań (za opłatą) w celu usprawnienia konserwacji.