• Monitor Interaktywny Benq RP8603

Symbol: 9H.F84TK.DE1

Monitor interaktywny 86" dla edukacji Serii Pro | RP8603 Zachęcaj do aktywnego udziału w zajęciach, jednocześnie chroniąc zdrowie uczniów i nauczycieli dzięki najlepszemu interaktywnemu wyświetlaczowi BenQ do celów edukacyjnych. Ekran, pióro i pilot odporny na zarazki Wbudowany jonizator powietrza zapewnia czyste powietrze Głośniki 2 x 16 W z subwooferem zapewniają wciągający dźwięk Logowanie NFC jednym dotknięciem, aby natychmiast załadować materiały lekcyjne Interaktywne narzędzia do nauczania zapewniające więcej praktycznych lekcji

28962.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

Monitor interaktywny dla edukacji Serii Pro | RP03

Zachęcaj do aktywnego udziału w zajęciach, jednocześnie chroniąc zdrowie uczniów i nauczycieli dzięki najlepszemu interaktywnemu wyświetlaczowi BenQ do celów edukacyjnych.
Ekran, pióro i pilot odporny na zarazki
Wbudowany jonizator powietrza zapewnia czyste powietrze
Głośniki 2 x 16 W z subwooferem zapewniają wciągający dźwięk
Logowanie NFC jednym dotknięciem, aby natychmiast załadować materiały lekcyjne
Interaktywne narzędzia do nauczania zapewniające więcej praktycznych lekcji

 

image

 

 

 


Wciągający dźwięk. ClassroomCare®. Jonizator powietrza Logowanie jednym dotknięciem 2x szybszy Pamięć 8GB | Dysk 64GB

 

Najwyższa ochrona nauczycieli i uczniów

 

 

image

 

 

Broń się przed rozprzestrzenianiem się zarazków


Zmniejsz przenoszenie zarazków dzięki odpornym ekranom ClassroomCare®. Ekran dotykowy, przyciski i przednie porty są wykonane przy użyciu zastrzeżonej formuły z certyfikatem TÜV, która jest w 99,9% skuteczna przeciwko powszechnym drobnoustrojom.

 

Wszechstronna ochrona


Wspólne powierzchnie mogą stać się potencjalnymi źródłami zarazków. RP03 jest dostarczany z odpornymi na zarazki piórami i pilotami zdalnego sterowania dla rozszerzonej ochrony.

 

image

 

 

Powiew świeżego powietrza


Zła jakość powietrza w pomieszczeniach negatywnie wpływa na zdrowie i wyniki uczniów. Nasze ekskluzywne wbudowane czujniki jakości powietrza umożliwiają monitorowanie poziomu CO₂ i PM₂.₅ oraz formaldehydu w klasie, dzięki czemu można odpowiednio regulować przepływ powietrza.

 

Jonizator powietrza


Oczyść powietrze wokół RP03 za pomocą jonizatora, który automatycznie usuwa zanieczyszczenia, gdy poziom zanieczyszczeń wzrasta.Analiza jakości powietrza

 

Centralnie monitoruj jakość powietrza, temperaturę i wilgotność we wszystkich salach lekcyjnych z jednego pulpitu nawigacyjnego.

 

Maksymalna ochrona oczu


RP03 to pierwszy i jedyny interaktywny wyświetlacz, który spełnia standardy Eyesafe®, oferując najwyższy dostępny poziom ochrony oczu. Minimalizując emisję wysokoenergetycznego niebieskiego światła, RP03 zmniejsza zmęczenie oczu, zachowując żywe, realistyczne kolory.

 

Odkryj nowe sposoby nauczania


Ucz z pewnością siebie, wiedząc, że wszystkie narzędzia potrzebne do prowadzenia wspaniałych lekcji są zawsze pod ręką.

 

Dotknij i nauczaj


Oszczędzaj czas, uzyskując bezpieczny dostęp do plików jednym dotknięciem. Korzystając z karty NFC, możesz uzyskać dostęp do pamięci w chmurze i załadować ustawienia osobiste na dowolnym wyświetlaczu z serii BenQ Pro.

 

 

image

 

 

Zacznij korzystać z tablicy za jednym dotknięciem


Otwórz oprogramowanie tablicy EZWrite 6 w dowolnym momencie za pomocą szybkiego dotknięcia pisaka.

 

Więcej niż tablica


Ucz za pomocą EZWrite 6, potężnej i intuicyjnej tablicy interaktywnej wyposażonej w narzędzia w klasie do wszystkich przedmiotów. EZWrite 6 pozwala zapisywać sesje na tablicy, aby kontynuować lekcje w późniejszym czasie.

 

Bardziej efektywne nauczanie


Podwój efektywność nauczania, uruchamiając dwie aplikacje obok siebie. Miej tablicę EZWrite 6 po jednej stronie i przeglądarkę lub treść lekcji po drugiej, wszystko na jednym ekranie.

 

Bardziej usprawnione zarządzanie klasą


Dzięki integracji z Google Classroom możesz importować materiały lekcyjne i zapraszać uczniów do tablicy internetowej EZWrite 6. Publikuj ogłoszenia dla swojej klasy w strumieniu bezpośrednio z wyświetlacza.

 

Bardziej elastyczne nauczanie


Wszystko, czego potrzebujesz, aby prowadzić wciągające lekcje, jest już wbudowane. Ucz z dowolnego miejsca w klasie bez urządzeń zewnętrznych i dodatkowego oprogramowania.

 

Szybki dostęp


Rozpocznij sesję tablicy, włącz udostępnianie ekranu i uzyskaj dostęp do swoich plików na RP03 jednym dotknięciem.

 

image

 

Zestaw mikrofonów


Pozwól, aby lekcje były wyraźnie słyszane dzięki 8 wbudowanym mikrofonom z eliminacją echa i redukcją szumów.

 

 

image

 

Wygodna łączność


RP03 jest wyposażony we wszystkie porty przednie potrzebne w klasach, co pozwala wyświetlać ekrany, ładować urządzenia i włączać dotyk.

 

 

image

 

 

Asystent głosowy


Ucz z dowolnego miejsca w klasie za pomocą pilota zdalnego sterowania i pisania głosowego, aby zwiększyć dostępność.

 

 

 

image

 

 

Oczaruj swoją klasę

 

Zachęcaj do aktywnego udziału na każdej lekcji dzięki szerokiej gamie narzędzi dydaktycznych, które sprawiają, że zajęcia są zabawne. Niezależnie od tego, czy uczysz osobiście, czy prowadzisz zajęcia hybrydowe, utrzymuj zaangażowanie uczniów i zwiększ ich trwałość w nauce.

 

 

image

 

 

Zaangażowanie na ekranie


Uzyskaj płynne i intuicyjne pisanie, które pozwala wielu uczniom na jednoczesną interakcję z wyświetlaczem podczas pracy grupowej i konkursów. Dzięki tablicy EZWrite 6 możesz korzystać z zabawnych narzędzi w klasie, aby prowadzić bardziej wciągające lekcje.


 

40 punktów dotyku

 


RP03 odbiera do 40 punktów dotyku, aby umożliwić wszystkim interakcję na ekranie w tym samym czasie.


Naturalne pisanie


Zerowa szczelina między szkłem a panelem sprawia, że pisanie na RP03 jest tak gładkie, jak pisanie na papierze.Ulepszona dokładość podczeriweni IR+


Ulepszony system dotyku na podczeriweń Fine IR+ umożliwia najdokładniejsze pisanie na dowolnym wyświetlaczu BenQ.

 

Wciągający dźwięk i obraz


Ciesz się niezrównanym dźwiękiem audiowizualnym na pierwszym i jedynym interaktywnym wyświetlaczu z bogatym dźwiękiem Dolby Digital Plus* na wbudowanych głośnikach 2 x 16 z subwooferem i krystalicznie czystym obrazem 4K UHD. *Dostępne w III kwartale 2022 r.

 

Zaangażowanie bez wstawania z miejsca


Daj uczniom możliwość uczestnictwa z ich miejsc. Dzięki InstaShare 2 uczniowie mogą jednocześnie przesyłać swoje ekrany na wyświetlacz. Możesz także dodać element zabawy, używając Kahoot! grać w gry w klasie

 

image

 

 

Ucz gdziekolwiek jesteś


Zawsze bądź gotowy do nauki w domu. Dzięki komputerowi typu slot-in lub przyciskowi InstaShare RP03 jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi programami do wideokonferencji.

 

 

image

 

 

Ucz się wszędzie


Ucz w dowolnym środowisku nauczania na odległość dzięki EZWrite 6. Wchodź w interakcję ze swoimi uczniami na tej samej tablicy z różnych lokalizacji.

 

 

image

 

 

Podłącz i nauczaj


Naucz uczniów dołączających z domu lub uczestnicz w zdalnych wydarzeniach jako klasa na RP03 z dedykowanym portem dla kamer.

 

 

image

 

 

Narzędzia dla pracowników IT i administracyjnych


Seria Pro ułatwia zarządzanie wyświetlaczem, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co ważne.

 

Analiza urządzenia


Uzyskaj szczegółowe analizy wszystkich swoich urządzeń BenQ, aby zwiększyć wydajność operacyjną. Dzięki dostosowywanym raportom możesz łatwo monitorować codzienne użytkowanie i grupować wyświetlacze według pięter, klasy lub budynku.

 

image

 

 

 

Usprawnij zarządzanie kontem


Użyj poświadczeń konta szkolnego, aby zalogować się do interaktywnych wyświetlaczy BenQ i uzyskać dostęp do wszystkich usług BenQ. Usprawnij zarządzanie kontami, łącząc się z Azure Active Directory i włączając synchronizację kont.

 

image

 

Skuteczna komunikacja w szkole


Informuj wszystkich na bieżąco o wydarzeniach, protokołach bezpieczeństwa i sytuacjach awaryjnych. Dostarczaj jasne i skuteczne komunikaty do wielu wyświetlaczy BenQ dzięki X-Sign Broadcast.

 

 

 

image

 

 

Ochrona przed kurzem IP5X


Panel RP03 spełnia standardy IP5X, aby zapewnić stałą pracę, nawet w środowiskach podatnych na kurz. *Zgodny z normą IEC 60529