• Monitor Benq SL7502K

Symbol: 9H.F69PK.NA2

SL7502K 75" Pierwszy i jedyny na świecie monitor Digital Signage z certyfikatem PANTONE Validated® Pokaż treści tak jak mają być widziane. Innowacyjne monitory BenQ gwarantują wierne odwzorowanie kolorów na ekranie. W połączeniu z monitorami dla projektantów BenQ Pantone Validated zapewniają kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystko, od tworzenia treści po wdrażanie na ekranach.

17499.00
szt. Dodaj do schowka
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS (za pobraniem) 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS Bezpłatny 0
Wysyłka ekranu od 250 cm długości (w opakowaniu) za pobraniem 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 270
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości (w opakowaniu) 270
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 270
Dostępność Towar dostępny
Zostaw telefon

SL7502K 75"

Pierwszy i jedyny na świecie monitor Digital Signage z certyfikatem PANTONE Validated®
Pokaż treści tak jak mają być widziane. Innowacyjne monitory BenQ gwarantują wierne odwzorowanie kolorów na ekranie. W połączeniu z monitorami dla projektantów BenQ Pantone Validated zapewniają kompleksowe rozwiązanie obejmujące wszystko, od tworzenia treści po wdrażanie na ekranach.
image

Doskonałe tryby kolorów dla różnych zastosowań
Tryb koloru PANTONE® Color dla idealnego odwzorowania barw

Jako pierwszy na świecie Digital Signage certyfikowany przez Pantone, tryb Pantone w SL7502K zapewnia 100% wierność i spójność kolorów.

image


Tryb kinowy dla uzyskania prawdziwych wrażeń

Tryb kinowy gwarantuje urzekające obrazy i filmy wyświetlane w kontrastowych i żywych kolorach, z dodatkową głębią i przestrzenią.


image


Tryb zdjęć dla nasyconych obrazów

W trybie zdjęć można doceniać obrazy pod dowolnym kątem. Zapewnia realistyczne, żywe kolory i detale bez przesycenia i zniekształceń obrazu.

image


Tryb M-Book dla dopasowania do macOS

Projektanci nie muszą już dostosowywać ani konwertować treści. Unikalny tryb BenQ M-Book odwzorowuje filmy i obrazy wyświetlane na urządzeniach macOS.


imageZaprojektowany z myślą o elastyczności i długotrwałym użytkowaniu


Klarowność obrazu 4K UHD

Ultra-wysoka rozdzielczość 4K2K (3840 x 2160) zapewnia nie tylko optymalne wrażenia podczas oglądania, ale także czterokrotnie więcej informacji i przestrzeni roboczej niż ekran Full HD 1080p.

 image


Nieprzerwana praca 24/7

SL7502K ma niesamowitą żywotność wyświetlacza wynoszącą 50 000 godzin, co czyni go znacznie bardziej ekonomicznym niż jakikolwiek model konsumencki.

image
Idealne wyświetlanie w widoku pionowym i poziomym

Wyświetlacze BenQ smart signage są zaprojektowane do wyświetlania w widoku pionowym lub poziomym. Ta elastyczność oferuje nieograniczone możliwości dostosowywania instalacji wg potrzeb.

image


Smukły i lekki

Wąska ramka i lekka konstrukcja pasują do każdego wnętrza. To sprawia, że SL8502K jest idealny jako zamontowany na stałe lub przenośny wyświetlacz reklamowy.

Bezproblemowa konfiguracja


image

Wbudowany system Android™

SL7502K ma własny system operacyjny Android, co eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego komputera lub odtwarzacza w celu wyświetlania materiałów.


Złącze USB Plug and Play

USB plug-and-play pozwala na dostęp i odtwarzanie plików multimedialnych bezpośrednio z napędu flash USB bez konieczności podłączania komputera lub skomplikowanych konfiguracji.


Szybka konfiguracja z BenQ Launcher

BenQ Launcher działający na systemie operacyjnym Android łączy wszystkie ustawienia urządzenia i oraz narzędzia w jednym miejscu, aby ułatwić obsługę.
image

Prezentacja bezprzewodowa

The SL7502K supports InstaShare, a simple presentation and collaboration solution that allows designers to wirelessly display content.
image
X-Sign 2.0: Łatwe projektowanie i przesyłanie treści
X-Sign

Oprogramowanie do zarządzania treścią BenQ X-Sign ułatwia tworzenie, zarządzanie i dostarczanie treści bez wysiłku. Projektanci mogą opublikować oryginalny materiał lub skorzystać z jednego z szablonów X-Sign, aby szybko stworzyć efekty wizualne.
imageNatychmiastowe
aktualizacje cen

Aktualizowanie cen i innych zmiana jest łatwe. Wystarczy zmodyfikować plik CSV w chmurze i wysłać zdalnie aktualizację na jeden lub więcej ekranów.


Komunikaty
w czasie rzeczywistym

Oprogramowanie X-Sign umożliwia wysyłanie komunikatów do sieci wyświetlaczy w czasie rzeczywistym w celu wywołania natychmiastowego efektu.


Kod QR Interakcja
i analiza

X-Sign pozwala osadzać kody QR, które po zeskanowaniu mogą zaoferować klientom dodatkowe informacje. Daje też możliwość przechowywania interakcji z kodem QR w celu analizy zachowań konsumentów.


Transmisja na żywo z YouTube
na wielu ekranach

Dzięki X-Sign można przesyłać strumieniowo transmisje na żywo z YouTube dotyczące premier produktów i wydarzeń w czasie rzeczywistym, co sprawia, że zdalna promocja jest szybka i łatwa.


Zdalne zarządzanie wyświetlaczem

Monitoruj i zarządzaj wszystkimi wyświetlaczami z centralnej lokalizacji. Dzięki X-Sign można zobaczyć, jaka zawartość jest odtwarzana na każdym ekranie, ponownie uruchomić wyświetlacze, włączać i wyłączać je oraz konfigurować aktualizacje i inne ustawienia.
image

Bezproblemowe zarządzanie wyświetlaczem


Zarządzanie urządzeniami

Kontroluj wszystkie wyświetlacze w chmurze lub lokalnie za pomocą rozwiązania BenQ Device Management (DMS). Scentralizowana konsola zarządzania obniża zarówno zużycie energii, jak i całkowity koszt posiadania.


Zarządzanie aplikacjami

Wyeliminuj potrzebę ręcznej instalacji i konfiguracji. Korzystając z DMS Cloud, możesz instalować i zarządzać aplikacjami na Androida na wielu wyświetlaczach BenQ za jednym razem.Aktualizacje systemowe

Otrzymuj aktualizacje OTA, dzięki czemu Twoje wyświetlacze są zawsze wyposażone w najnowsze funkcje i poprawki bezpieczeństwa.

Generowane kolory PANTONE® mogą nie odpowiadać standardom określonym przez PANTONE. Dokładne kolory można znaleźć w aktualnych publikacjach PANTONE. PANTONE® i inne znaki handlowe Pantone są własnością Pantone LLC. © Pantone LLC, 2019.