Wszyscy musimy teraz więcej czasu spędzić w domu ależ jednak nie musimy przez cały czas być smutni i zdenerwowani. Wielu ośrodków kulturowych zamknęło się, więc szukamy sposoby na rozrywkę w małym gronie, najlepiej bez wychodzenia z domu.
Jeżeli nie możemy pójść do kina - łatwo możemy sobie urządzić kino w domu!Kino domowe to po pierwsze atmosfera. W internecie istnieje wiele opinii na temat porównywania projektora z głośnikami do telewizji, ale my jesteśmy w projektorach od 15 lat i wiemy o czym mówimy. Nasza opinia jest taka: projektor wygrywa. Oglądanie filmów i seriali za pomocą projektora jest zupełnie inne niż klikanie pilotem, wirując pomiędzy reklamami w telewizorze.
Po drugie, projektor nie jest ograniczony powierzchnią ekranu. Możemy wyświetlać obrazy nawet na całą ścianę, nie musi przy tym być zupełnie biała. Zbliżają się Igrzyska Olimpijskie oraz sezon piłkarski, jeżeli nie będzie odwołany, warto sobie załatwić oglądanie na 130 cali, prawda? 

Nasz pomysł na Kino w Domu

   Produkt

EPSON LS500

Naszym zdaniem, ten laserowy projektor 3LCD jest jednym z najlepszych projektorów, używających technologię ultra-krótkiego rzutu. Jest on w stanie wyświetlić obraz w 4K UHD w rozmiarze 130 cali z odległości zaledwie kilkudziesięciu centymetrów. Istneje również możliwość polączenia z Platformą Android TV

KARTA PODARUNKOWA NETFLIX GRATIS

Projektor-Epson-EH-LS500-bialy_[51946]_695-2-.jpg

ACER V6810

Jako eksperci, sądzimy, że ten projektor jest całkowicie godny zaufania. Jesteśmy pewni, Acer V6810 to projektor dobrej jakości, uzbrojony w najnowsze technologie. Dzięki szerszej gamie wyświetlanych barw technologia ColorPurity pozwala uzyskać bardziej naturalny zakres wyświetlanych kolorów. 

KARTA PODARUNKOWA NETFLIX GRATIS

Projektor-Acer-V6810_[51904]_480.jpg

ACER H6810

Uważamy, że ten projektor lączy wiele zalet, jest on ekonomiczny, w miare budżetowy i wydajny. Dzięki rozdzielczości UHD wyświetlany obraz będzie jeszcze bardziej szczegółowy i wyraźny, niż dotychczas. 

KARTA PODARUNKOWA NETFLIX GRATIS

Projektor-Acer-H6810_[16972]_695-1-.jpg

ACER V6820I

Nasi eksperci twierdzą, że ten projektor jest mega rozwiązaniem dla wybrednych wielbicieli Kina. Z tym projektorem można się cieszyć obrazem o niewiarygodnej jakości! Dzięki szerszej gamie wyświetlanych barw technologia ColorPurity pozwala uzyskać bardziej naturalny zakres wyświetlanych kolorów. Ma funkcję sterowania głosem Alexa Voice control.

KARTA PODARUNKOWA NETFLIX GRATIS

 

      Projektor-Acer-V6820i_[52671]_480.jpg

EPSON EH-TW7000

Kupując ten projektor w przystępnej cenie, można się cieszyć zaawansowanymi funkcjami produktów z wyższej półki. Jest to projektor 4K PRO-UHD. Na ekranie o przekątnej do 500 cali można wyświetlać najnowsze treści 4K z doskonałą jakością obrazu i wysokim współczynnikiem kontrastu. 

KARTA PODARUNKOWA NETFLIX GRATIS

 

Projektor-Epson-EH-TW7100_[51939]_695.jpg

BenQ W2700

Technologia CinematicColor™ optymalizuje kolory, aby uzyskać dokładne i ulepszone obrazy w kinie domowym 4K HDR. Wyjątkowo szeroka przestrzeń barwna DCI-P3 CinematicColor (pokrywająca znacznie większe spektrum widzialne niż Rec. 709), wysoki współczynnik kontrastu i certyfikowana kalibracja ISFccc zapewniają niezwykłą wydajność obrazu i dostarczają szczegółowe i ostre projekcje towarzyszące rozrywce kinowej.

 

KARTA PODARUNKOWA NETFLIX GRATIS

Projektor-BenQ-W2700_[17616]_695.jpg

Oferujemy promocję na wybrane projektory z technologią 4K, pozwalającą na niesamowitą rozdzielczość i jakość obrazu.

Jeżeli nie znalazłeś mięzy nimi tego, co chciałbyś kupić albo wolisz coś bardziej budżetowe, zachęcamy Cię do zapoznania się z innymi projektorami, mamy ich mnóstwo! Nasz numer to 22 560 00 00, skontaktuj się z nami, pomozemy Ci wybrać dobry projektor.

Zapraszamy równiez do zwiedzania całego naszego sklepu internetowego. Żeby zamowić projektor u nas, nie musisz wychodzić z domu. Trzymamy cały nasz sprzęt bezpiecznie na magazynie w warunkach hygienicznych i zamkniętych pudełkach, dostawa jest możliwa w ciągu 3 dni więc nie trzeba bedzie dodatkowo się martwić.

Wiecej informacji o promocji: 22 560 00 00 albo info@rzutniki.com

Warunki korzystania z promocji

Regulamin promocji Karta podarunkowa Netflix Gratis