• Projektor PANASONIC PT-D4000E

Symbol: PT-D4000E
Kontrast 1600:1
Rozdzielczość natywna (px) 1024 x 768
Technologia DLP
Brak towaru
13689.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu Na zamówienie
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon

Projektor instalacyjny Panasonic PT-D4000E oferuje 4000 ANSI lumenów jasności dzięki nowo opracowanej lampie AC oraz zastosowaniu bardziej wydajnych reflektorów i syntetycznych luster. Pozwala to osiągnąć realistyczne obrazy, również w pomieszczeniach z włączonym światłem.

 

Funkcja dziennej projekcji (daylight view) wykorzystuje układ przetwarzania obrazu, aby zrekompensować zjawisko utraty nasycenia kolorów, które się pojawia, gdy w jasnym otoczeniu na ekranie odbija się światło. Jest to szczególnie dostrzegalne przy wyświetlaniu ostrych zdjęć w ciemnych tonacjach zawierających gradacje. Funkcja ta jest regulowana 3-stopniowo.

 

Oryginalny system chłodzenia cieczą firmy Panasonic bezpośrednio chłodzi układ DLP™, dzięki czemu projektor charakteryzuje się większą wydajnością i wysokim poziomem niezawodności. Umożliwia to działanie w temperaturach do 45°C oraz możliwość zastosowań w różnych warunkach zewnętrznych. Niewątpliwą zaletą PT-D4000E jest też cicha praca (tylko 29 dB), nawet w najtrudniejszych warunkach.

 

Szeroki zakres regulacji w poziomie i w pionie (Lens Shift) zapewnia obraz wolny od zakłóceń i oferuje intuicyjną obsługę oraz uniwersalność (regulacja w poziomie: ręczna, w pionie: elektryczna). Oprócz dostarczonego w zestawie obiektywu, dostępnych jest jeszcze pięć opcjonalnych o różnych odległościach projekcyjnych.

 

DEDYKOWANE OBIEKTYWY:

• ET-DLE150
• ET-DLE250
• ET-DLE350
• ET-DLE450
• ET-DLE055

 

DODATKOWE CECHY PROJEKTORA:


Praca w sieci komputerowej, e-mail do serwisu wysyłany automatycznie

Wymienny obiektyw ze zdalnym sterowaniem ostrością i powiększeniem?

DYNAMIC IRIS

CINEMA PROGRESSIVE SCAN?

Przygotowany do pracy ciągłej 24/7

Możliwość pracy w zadymionej atmosferze bez utraty jakości obrazu

 

Projektor PT-D4000E wraz z oferowanymi akcesoriami jest niewątpliwie atrakcyjną propozycją dla profesjonalnychużytkowników poszukujących uniwersalnych rozwiązań o najlepszych możliwych parametrach.