• Projektor OPTOMA HD87

Symbol: E1P1D0521031
Kontrast 80000:1
Rozdzielczość natywna (px) 1920 x 1080
Technologia DLP
Brak towaru
11999.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-4 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier UPS darmowy 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Kurier UPS płatny 19
Kurier UPS (za pobraniem) 25
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm 30
Wysyłka ekranu poniżej 250 cm za pobraniem 40
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości 190
Wysyłka ekranu powyżej 250 cm długości za pobraniem 250
Dostępność Zapytaj nas o dostępność
Zostaw telefon
HD87 Zachwycająca wydajność
 • Doskonała elastyczność instalacji - pełny lens shift i opcje obiektywów
 • Fantastyczna jakość animacji z użyciem przetwarzania PureMotion3
 • Najwyższa jakość obrazu Full HD 1080P
 • Pełna kontrola - zaawansowany system zarządzania kolorami CMS+
HD87 oferuje nowy poziom wydajności. Wiodący w branży kontrast, pełny lens shift i niewiarygodnie wydajną optykę z 3 opcjami obiektywów połączono z rewelacyjnym przetwarzaniem sygnału wykorzystując interpolację klatek PureMotion3 i zaawansowane zarządzanie kolorami (CMS+) z kontrolą spektrum barw. HD87 został zaprojektowany, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających entuzjastów kina w domu oraz zadowolić tych, którzy po prostu oczekują obrazu najdoskonalszego z możliwych.

PureEngine

PureEngine składa się z najlepszej, dobranej przez ekspertów kompozycji technologii przetwarzania sygnału, by polepszyć obraz na ekranie, dbając o zachowanie wierności odwzorowania oryginalnego obrazu.

PureDetail

Z
Bez

PureDetail wykorzystuje wyszukane algorytmy bazującego na ruchu inteligentnego wygładzania konturów, by sprawić, że wszystkie informacje zawarte w obrazie są wiernie odtworzone na ekranie, dając zachwycający, krystalicznie czysty, ostry jak brzytwa obraz.

PureColor

Z
Bez

PureColour oferuje żywe, idealnie zbalansowane kolory, o nieskazitelnej jednolitości, aby obrazy wyglądały jak najbardziej naturalnie. DeepColor umożliwia wyświetlanie miliardów kolorów, zapewniając płynne przejścia tonalne i subtelną gradację odcieni.

PureMotion

Z
Bez

Technologia PureMotion sprawia, że w szybko poruszających się sekwencjach widzisz dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów. Tradycyjne systemy projekcyjne często cierpią z powodu efektów rozmycia lub klatkowania ruchomych obrazów. Te problemy nie tylko rozpraszają uwagę ale także obniżają rozdzielczość obrazu – PureMotion eliminuje je i umożliwia wyświetlanie wszystkich detali z każdego źródła, zwłaszcza High Definition, pozostawiając krystalicznie czysty obraz z wiernie odwzorowanym naturalny ruchem.

24P

PureMotion pracuje w zgodności z 1080P24. Większość filmów kręconych jest z prędkością 24 klatek na sekundę. Aby zachować wierność oryginalnego obrazu projektory ThemeScene obsługują sygnał High Definition z 24 klatkami na sekundę wyświetlając filmy dokładnie tak, jak wymyślił to reżyser.

Optoma gwarantuje, że jakość kolorów pozostanie jak nowa przez 5 lat*

W kinie domowym wierność odwzorowania kolorów jest sprawą najistotniejszą. W przeciwieństwie do konkurencyjnych analogowych technologii procesor umożliwiający projekcję DLP® jest praktycznie odporny na działanie czynników otoczenia, które mogą sprawiać, że obraz z czasem staje się gorszy.

Krystalicznie czysta optyka

Nic bardziej nie wpływa ma jakość obrazu niż obiektyw. Zaprojektowany i wyprodukowany w naszej fabryce specjalnie dla projektorów ThemeScene, każdy system optyczny jest indywidualnie testowany i oceniany wg najostrzejszych kryteriów pod względem rozdzielczości, jednolitości i ostrości. W rezultacie otrzymujemy doskonały obiektyw o niekwestionowanej jakości.

Najnowsza technologia DLP®

Najnowsza technologia DarkChip3™ od Texas Instruments zapewnia niewidoczną strukturę pikseli dla standardowych odległości projekcyjnych i umożliwia uzyskanie najwyższego możliwego ANSI kontrastu.

 • DarkChip3 - obrazy z wysokim kontrastem jak w kinie
DarkChip3 - obrazy z wysokim kontrastem jak w kinie
Tradycyjne – widoczna struktura pikseli psuje jakość obrazu i obniża współczynnik kontrastu

Ulepszone kolory

Zaawansowana technologia impulsów lampy umożliwia dostrojenie wydajności kolorów bezpośrednio z poziomu lampy – ta niespotykana funkcja umożliwia uzyskanie żywych, idealnie nasyconych kolorów w całym spektrum świetlnym, czego rezultatem są niewiarygodnie naturalne, niemal jak żywe obrazy.

Z
Bez

Kontrola palety barw - CMS+

HD87 posiada CMS+ oferując możliwości wyboru spośród 5 predefiniowanych palet kolorów: HDTV (Rec 709), ITU 601, DLP Cinema, SMPTE-C i natywna. Dokładność regulacji i koordynaty kolorów podstawowych zapewniają maksymalną precyzję kalibracji.

Elastyczność umiejscowienia

Połączenie technologii lens-shift i opcjonalnych obiektywów rozszerza możliwości umiejscowienia projektora. Właśnie ta niezwykła kombinacja ułatwia montaż w pokoju i pozwala na zastosowanie szerszej gamy różnej wielkości ekranów.

W pełni zautomatyzowana projekcja o stałej wysokości

Montaż przy suficie

Co to jest projekcja o stałej wysokości?

Wiele filmów posiada format 2.35:1. Gdy oglądamy je na projektorze 16:9 z ekranem 16:9 widzimy czarne pasy nad i pod obrazem jak poniżej. Źródło 16:9 – jak np. telewizja wypełnia cały ekran 16:9 bez czarnych pasów. Jest to projekcja o stałej szerokości, ponieważ przy obydwu formatach szerokość obrazu pozostaje ta sama.

Film 2.35:1
Telewizja 16:9

Projekcja o stałej wysokości wykorzystuje format 2.35:1. Film 2.35:1 jest wyświetlany bez czarnych pasów na górze i dole. Sygnał telewizyjny 16:9 jest wyświetlany z czarnymi pasami po bokach.

2.35:1
16:9

Projekcja o stałej wysokości jest optymalizowana do oglądania filmów. Używając zestawu Optoma do projekcji anamorficznej można wykorzystać pełne możliwości projektora wyświetlając filmy 2.35:1. To zapewnia jaśniejszy obraz o wyższej rozdzielczości.

Wielkości obrazu

Przy tej samej odległości projekcji zestaw anamorficzny Optoma zwiększa poziomą wielkość obrazu w formacie 2.35:1 o 33% względem tego samego formatu 2.35:1 wyświetlanego na ekranie 16:9. Pionowa wysokość pozostaje ta sama.

Zestaw do projekcji anamorficznej BX-AL133-B zawiera:

Obiektyw anamorficzny

 • Pięć elementów, 100% szkła, pełna wielowarstwowa konstrukcja skorygowana do aberracji chromatycznej i astygmatyzmu
 • Optyka zaprojektowana, by przewyższać wymagania rozdzielczości w projekcji 1080P

Zmotoryzowane mocowanie obiektywu

 • Zintegrowane z funkcją ThemeScene Auto235 by automatycznie wykrywać materiał 2.35:1 i odpowiednio konfigurować projektor oraz obiektyw anamorficzny
 • Bardzo precyzyjny, bezobsługowy mechanizm

Płyta mocująca

 • Umożliwia idealne zamocowanie obiektywu i zmotoryzowanego mocowania obiektywu względem projektora
 • Pozwala zamontować projektor i zestaw do anamorficznej projekcji jako jedną całość

ANSI kontrast

Kontrast ANSI jest metodą mierzenia prawdziwego, rzeczywistego kontrastu jaki można uzyskać z projektora. Tylko ANSI kontrast ma udokumentowaną, powtarzalną procedurę testową, którą można zastosować do porównywania wydajności projektorów wykonanych w różnych technologiach. Z kontrastem ANSI znacznie wyższym (miejscami 2-3 krotnie) niż projektory korzystające z innych technologii DLP® jest jedynym wyborem dla purystów oczekujących od kina w domu najwyższej wierności i dokładności.